Sennheiser’dan profesyonellere özel kulaklık

Açık ofisler için profesyonel iletişim çözümü: Sennheiser MB 660 UC Sennheiser’dan profesyonellere özel kulaklık

Basın Bülteni – Sennheiser’dan profesyonellere özel kulaklık

Türkiye’de Bircom güvencesiyle satışa sunulan Sennheiser, en gürültülü ortamlarda bile verimliliği en üst düzeyde tutmak için tasarlanan kablosuz MB 660 UC ile aktif gürültü filtrelemeyi en üst seviyeye taşıyor. Arka plandan gelen sesleri sürekli izleyerek kulaklığa ulaşan gürültü seviyesini ayarlayan “Active Noise Cancelling” (ANC) özelliğine sahip ilk profesyonel kulaklık olan MB 660 UC, üst düzey profesyonellere zorlu çalışma koşullarında kesintisiz iletişim sağlıyor. 30 saate varan kullanım süresi sunan Sennheiser MB 660 UC, katlanabilir kompakt tasarımıyla şık bir görünüm sergiliyor.

Bircom, alanında lider markaların özenle seçilmiş ürün koleksiyonlarını kullanıcıyla buluşturmaya devam ediyor. Türkiye’de Bircom distribütörlüğü ile satışa sunulan Sennheiser, en gürültülü ortamlarda bile verimliliği en üst düzeyde tutmak için tasarlanan kablosuz Sennheiser MB 660 UC ile açık ofis gibi gürültülü ortamlarda kesintisiz iletişim sağlıyor.

Sennheiser tarafından yüksek ses kalitesi ve verimliliği talep eden profesyoneller için özel olarak tasarlanan kulaklık, dikkat dağıtan arka plan gürültüsünü azaltarak tamamen işe odaklanılmasını sağlıyor. Arka plandan gelen sesleri sürekli izleyerek kulaklığa ulaşan gürültü seviyesini ayarlayan “Active Noise Cancelling” (ANC) özelliğine sahip ilk profesyonel kulaklık olan MB 660 UC, 30 saate varan kullanım süresiyle rahat ve konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor.

Sennheiser’dan profesyonellere özel kulaklık1

Gürültülü çalışma koşullarında yüksek verim

Ortamın arka plan gürültüsünü sürekli izleyen Sennheiser’in “NoiseGard™ hybrid adaptive ANC” teknolojisiyle gürültü azaltma seviyesini otomatik olarak ayarlayan MB 660 UC, gürültülü çalışma koşullarında konsantrasyonu en üst seviyede tutuyor.

Arama ve medya kontrolü için dokunmatik yüzeye sahip olan kulaklık, gelişmiş ses detektörüyle de konuşma anlaşılırlığını yüksek seviyede tutuyor. İş hayatı için tasarlanan kulaklık, dış mekanda kullanılması halinde ortamdaki rüzgar sesini azaltan “WindSafe™”, daha gerçekçi bir ses sunan “Room Experience™” ve kulaklığı çıkartmadan ortamın dinlenmesini sağlayan “Talk Through” teknolojisiyle de öne çıkıyor.

Liste fiyatı 2.850 TL olan Sennheiser MB 660 UC, Türkiye’de Bircom güvencesiyle satışa sunuluyor.