Snappea ile YouTube Videoları Nasıl İndirilir

Snappea ile YouTube Videoları Nasıl İndirilir? Bu pratik uygulamanın tüm detaylarına gelin birlikte göz atalım.

YouTube bugün internetin ayrılmaz bir parçası olmuştur. Bu iddiayı desteklemek için çok fazla istatistik var. Öncelikle YouTube, Google’dan sonra dünyadaki en büyük ikinci sitedir. Aylık yaklaşık 2 milyar oturum açmış kullanıcısı ve günlük 30 milyondan fazla kullanıcısı vardır.

Muhtemelen YouTube’u aktif olarak kullanan veya aktif olmasa da kullanan 30 milyon kullanıcı arasındasınız. Şimdiye kadar farkında olabilirsiniz; YouTube videolarını doğrudan telefonunuza indiremezsiniz. Bu uygulama indirme işlevlerini sağlayabilirse de hala sınırlıdır.

YouTube indirme işlevlerinin çalışma prensibi; videoları yalnızca YouTube uygulamanıza indirebilir ve çevrimdışıyken videoları izleyebilirsiniz. Videoları başka herhangi bir cihaza taşıyamaz veya medya oynatıcınız aracılığıyla ona erişemezsiniz.

Bu özellik çoğu insan için uygun olabilir; diğerleri videolarının cihazlarında olmasını tercih ederler. İkincisine aitseniz, bu makale tam size göre.

Snappea Nedir?

Snappea , YouTube’dan ve başka 100’den fazla siteden cihazınıza video indirmenize yardımcı olan bir çevrimiçi indiricidir. Herhangi bir İşletim Sisteminde kullanılabilir ve en iyi video kalitesini sağlayabilir.

Snappea bir Uygulama mı?

Buna verilebilecek en basit cevap Hayır! Ancak, Android kullanıcıları yalnızca Snappea’nın uygulama sürümüne sahiptir; uygulamada çok fazla işlevleri vardır ve Android kullanıcılarına önerilir. Android sürümünün adı Android için Snappea, lütfen buradan daha fazla bilgi edinin.

YouTube Videoları Mobil Cihazlara Nasıl İndirilir?

  1. YouTube’u açın ve video bağlantısını kopyalayın; Paylaş’a tıklayın ve ardından bağlantıyı Kopyala’yı seçin.
  2. Cihazınızın tarayıcısını açın ve Snappea resmi web sitesine girin.
  3. Burası bir metin kutusu görünür, kopyaladığınız URL’yı yapıştırın ve Tamam’ı tıklayın.
  4. Bir sonraki pencerede, istediğiniz video formatını seçin ve aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın.

Alternatif olarak, Snappea’yı ziyaret edip Anahtar Kelimeleri yazarak videolarını arayabilirsiniz.

YouTube Videoları Masaüstü Bilgisayarlara Nasıl İndirilir?

  1. Tarayıcınızda YouTube’u ziyaret edin ve videoyu arayın.
  2. Bağlantıyı arama çubuğundan kopyalayın.
  3. Snappea sitesini açın ve kopyalanan bağlantıyı arama çubuğuna yapıştırın ve ardından klavyenizdeki Enter tuşunu tıklayın.
  4. İndirmeyi tamamlamak için İndir düğmesini seçin.

Sonuç

Çevrimiçi video aramayı ve indirmeyi planlıyorsanız, Snappea gayet iyi yapacaktır. Herhangi bir işletim sisteminde mükemmel şekilde çalışabilir. Bu araç kullanışlı ve kullanımı kolaydır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here