Sony G3112 ve G3221 modelleri ortaya çıktı

Sony G3112 ve G3221 model numaraları akıllı telefonlar ufukta göründü. İşte cihazların muhtemel teknik özellikleri.

CES 2017 fuarında birçok yeni farklı ürün duyuran Sony, akıllı telefon tarafında ise herhangi bir ürün tanıtmamıştı. Bugün ise ortaya çıkan iki yeni akıllı telefon, şirketin çok yakında yeni akıllı telefon modellerini tanıtacağına işaret ediyor.

Yüksek ihtimalle Şubat ayı sonrasında gerçekleşecek MWC etkinliğinde tanıtılacak Sony G3112 ve G3221 kod adlı modeller ufukta göründü bile. Dedikodulara göre 5.2 inç ve 5.5 inç ekran boyutuna sahip olacak telefonlardan biri Full HD diğeri ise 720p HD çözünürlük sunacak.

Sony G3221

İşlemci tarafında ise her iki modelin de 2.3 GHz saat hızında çalışan 8 çekirdekli MediaTek Helio P20 işlemcisinden gücünü alması bekleniyor. Ancak cihazların diğer teknik özellikleri ve tasarım yapısı hakkında ne yazık ki henüz bir bilgi bulunmuyor. Tabii ki bu bilgilerin şimdilik bir söylentiden ibaret olduğunu ve gerçek bilgilerin MWC 2017 kapsamında ortaya çıkacağını da hatırlatalım.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.