Teknosa Preo Pwatch 3 fiyatı ve özellikleri

TeknoSA Preo ailesine yeni bir üye katıldı. Preo Pwatch 3, uygun fiyatlı ve fonksiyonel bir akıllı saat arayanlar için piyasaya sürüldü.

TeknoSA, kendi markası olan Preo adına yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Preo Pwatch’u piyasaya süren, ardından daha gelişmiş özelliklere sahip Pwatch 2’yi tüketicilerle buluşturan TeknoSA, şimdi de daha üstün performansı ve dikkat çekici tasarımıyla öne çıkan üçüncü nesil akıllı saati Preo Pwatch 3 ile karşımızda.

72 saate kadar bekleme süresi, 6 saate kadar konuşma süresi sağlayan yeni Preo Pwatch 3 akıllı saat, 450mAh kapasiteli pili ile pil ömrü sorununu ortadan kaldırarak uzun bir kullanım deneyimi vaat ediyor. Saat üzerinden telefon görüşmesi ve ses kaydı yapmanızı mümkün kılan Pwatch 3 bir de entegre kameraya sahip.

Teknosa Preo Pwatch 3 fiyatı ve özellikleri

Marka ve model seçmeden, piyasadaki tüm güncel Android ve iOS akıllı cihazlarla uyum içerisinde çalışan Pwatch 3 ayrıca adım sayar, hareketsizlik ikazı, uyku takibi ve kaybetme önleyici özelliklerine sahip. Yeni Preo Pwatch 3 akıllı saat, 199 TL’lik fiyatıyla TeknoSA mağazalarında ve TeknoSA internet sitesinde sizleri bekliyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.