The Outer Worlds: Peril On Gorgon Artık Nintendo Switch’te

Bugün, Obsidian Entertainment and Private Division, The Outer Worlds: Peril on Gorgon’u Nintendo Switch platformu için satışa sundu.

Peril on Gorgon, sizi GorgonAsteroid’ini araştırmanız için çağıran şifreli bir mesajla başlar. Bu uzak bilimsel tesis, bir zamanlar sağlığı ve işçi verimliliğini artıran modern mucize Adrena-Time’ın geliştirilmesinde büyük katkılarda bulunmuş bir başarı ibaresiydi. Ancak program aniden ve açıklanamaz bir şekilde kapatılır. Spacer’sChoice şirketindeki en karanlık sırlardan birinin ardındaki gerçeği açıklayan ipuçlarını bir araya getirmek için derin kanyonlarda, feshedilmiş laboratuvarlarda ve terk edilmiş araştırma tesislerinde maceraya atılmalısınız. Bakalım Gorgon’da ne bulacaksınız?

Peril on Gorgon, oyuncular için bir dizi ek içerik getiriyor. Becerilerinizi kişiselleştirme konusunda daha fazla esneklik sağlamak için oyun içindeki seviye sınırını yükselten ek paketle ayrıca, eşsiz bonuslar veya benzersiz dezavantajlar sağlayan yeni avantaj (perks) ve kusurlar (flaws) da geliyor. Genişletme paketi ayrıca üç yeni bilimsel silah (scienceweapon), çeşitli yeni zırh setleri ve savaşmak için yeni yaratık çeşitleri de sunuyor. Peril on Gorgon, ödüllü The Outer Worlds dünyasını genişleterek oyunculara Halcyon kolonisini yeniden ziyaret edip, daha fazlasını keşfetme sebebi sunuyor.

The Outer Worlds: Peril On Gorgon, Nintendo eShop’tan perakende olarak 14,99$’a veya The Outer Worlds Expansion Passpaketinde indirimli olarak satın alınabilir. Genişletme aynı zamanda (geriye dönük uyumluluk sayesinde) PC, PS4, Xbox One ve PS5 ve Xbox Series X için de mevcuttur.


🔥Fırsat ürünlerinden anında haberdar olmak için Telegram kanalıma gelin : https://t.me/cihaztv
🛰️İndirimlerden anında haberdar olmak için Discord’a gelin: https://discord.gg/SdZpt24
📲Cihaz.TV’yi Instagram’da takip edin: https://www.instagram.com/cihaztv/
🎙️Canlı Yayınlar için Twitch kanalımı takip edin: https://www.twitch.tv/cihaztv

💻Hepsiburada F/P Laptop Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/4917dc56
🧊Hepsiburada F/P Laptop Soğutucu Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/4095417b
📱Hepsiburada F/P Cep Telefonu Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/c15bc2f2
🔹Hepsiburada F/P Bluetooth Kulaklık Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/a196af9f
🎧Hepsiburada F/P Oyuncu Kulaklığı Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/5a89ab97
⌨️Hepsiburada F/P Oyuncu Klavye Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/d3bad42c
🖱️Hepsiburada F/P Oyuncu Mouse Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/ce9a647b
🖥️Hepsiburada F/P Monitör Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/9d2671a5
⚙️Hepsiburada F/P PC Donanım Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/b90354af

Saglamlisans.com üzerinden %5 indirimle lisans key almak isteyenler cihaztv5 kodunu kullanabilirler: https://www.saglamlisans.com/