TomTom Go 51 ve TomTom Go 61 dokunmatik ekranlı navigasyon cihazları

TomTom GO 51 ve TomTom GO 61 dokunmatik ekranlı navigasyon cihazları resmi olarak tanıtıldı

TomTom (TOM2), TomTom GO 51 ve TomTom GO 61‘in tanıtımıyla TomTom GO navigasyon cihaz yelpazesini genişlettiğini duyurdu. Yeni modeller, Yaşam Boyu Dünya Haritaları ve Yaşam Boyu Hız Kameraları ile geliyor. Böylece tüm TomTom GO navigasyon cihazları, akıllı cep telefonları aracılığıyla, artık Yaşamboyu TomTom Trafik Bilgisi dahil olmak üzere çeşitli hizmetlere sahip olacaklar.

TomTom GO 51 ve GO 61 sırasıyla 5 ve 6 inçlik dokunmatik ekranlara sahipler

Yaşamboyu Dünya Haritaları insanların hiçbir ekstra ücret ödemeden TomTom GO cihazları için dünyanın dört bir yanından gelen haritalar ile sürüş yapmalarını sağlar.

tomtom-go-51-go-61-navigasyon-cihazi-2

10 metre hassasiyetle trafik bilgisi

Yaşamboyu Hız Kameraları sabit ve mobil olmak üzere tüm hız kameralarının yerlerini sürücülerin bilmelerini sağlıyor. TomTom GO cihazları, sürücüleri müsait olur olmaz en hızlı rota hakkında uyarmak için gerçek zamanlı trafik bilgilerini rotalama teknolojisi ile birleştiriyor.

TomTom Trafik bütün haritalanmış yolları kapsar ve dünyanın her yerinden ulaşan milyonlarca veri kaynaklarından gelen bilgileri birleştirir, böylece öylesine doğru trafik bilgileri sunar ki her yeni güncelleme ile 10 metreye kadar her trafik sıkışıklığının başladığı ve bittiği yeri tam olarak belirler.

TomTom GO serisi şimdi altı cihaz sunuyor. Tamamıyla interaktif bir ekran, zumlama ve Tıkla ve Git özellikleri ile Yeni GO 51 ve 61; TomTom GO 510 ve 610. TomTom GO 5100 ve 6100 ise Roaming ücretlendirmelerini önleyen SIM ve Datayı da içeriyor. Tüm bu yeni cihazlar zengin bir kullanıcı arayüzü, basitleştirilmiş kullanıcı etkileşimi ve 3D Haritalar içeriyor.
Günlük seyehati daha da kolaylaştırmak, daha hızlı ve basit bir navigasyon sağlamak için tüm TomTom GO cihazları ana menüde ‘Eve Sür/Drive Home’ ve ‘İşe sür/Drive to Work’ tuşlarına sahipler.

TomTom GO navigasyon cihazları, TomTom MyDrive ile uyumludur. Gerçek zamanlı trafik bilgilerini görmek, rotalarını planlamak ve varış noktalarını araçlarına binmeden TomTom GO’ya göndermek için sürücüler şimdi ilk defa akıllı telefonlarını, tabletlerini ve PC’lerini kullanabilecekler. Daha önce sunulan TomTom GO cihazları da basit bir yazılım güncellemesi ile MyDrive ile uyumlu olabiliyorlar.

Daha fazla bilgi için TomTom MyDrive sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.