TP-LINK BS1001 Groovi Ripple Bluetooth hoparlör Türkiye’de

TP-LINK BS1001 Groovi Ripple Bluetooth hoparlör, ufacık tasarımına rağmen güçlü ses özelliklerine ve uzun menzile sahip.

TP-LINK BS1001 “Groovi Ripple” Bluetooth hoparlör, ufak, şık ve güçlü

Bir süredir farklı ürün grupları ile tüketicileri şaşırtan TP-LINK, ev eğlencesi ürün grubunda yepyeni bir ürünü daha satışa sunuyor. ‘Groovi Ripple’ adlı taşınabilir bir Bluetooth hoparlör olan TP-LINK BS1001, minik boyutuna karşın güçlü ses özelliklerine sahip.

Gerçek sesi iletmek için tasarlanmış olan Groovi Ripple, her zeminde rahatça durmasını sağlayan lastik kolu sayesinde titreşim yapmadan sesleri iletebiliyor. Hem şık, hem işlevsel bu tasarımı ile bulunduğu yüzey ile hoparlörün teması azaltılıyor ve en uygun açıda mükemmel ses iletimi gerçekleşmiş oluyor.

TP-LINK BS1001 Groovi Ripple, dahili bataryasıyla 240 dakika müzik dinletiyor

tp-link-bs-1001-groovi-ripple-bluetooth-hoparlor-ozellikler-ve-fiyat-2

Groovi Ripple hem kapalı hem de açık alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor . A2DP desteği ve ayarlanabilir lastik kolu yardımıyla esnek açılarda konumlardırma olanağıyla Gelişmiş Ses Dağılım Profili sunan cihaz, minik boyutu ve sadece 175 gram ağırlığı ile her yere rahatlıkla taşınabiliyor. 750mAh lityum-iyon pili sayesinde 240 dakika elektrik enerjisi olmadan çalışabiliyor. Bu sayede her yerde kesintisiz müzik keyfi sunuyor. Üstelik yeniden tam olarak şarj olması da sadece iki saat sürüyor.

Mobil cihazlarla 20 metreye kadar kablosuz erişim

tp-link-bs-1001-groovi-ripple-bluetooth-hoparlor-ozellikler-ve-fiyat-4

Bluetooth 4.0 destekli olan ürün, veri transfer hızını ve güvenliğini artırıyor. Bluetooth özellikli cihazlardaki (akıllı telefon, tablet vb) müzik dosyalarına 20 metreye kadar mesafeden ulaşıp aktarabiliyor.

TP-LINK BS1001 fiyatı

tp-link-bs-1001-groovi-ripple-bluetooth-hoparlor-ozellikler-ve-fiyat-3

Geliştiricinin Bluetooth hoparlörü Groovi Ripple’ın tavsiye edilen satış fiyatı 40 USD (KDV dahil) olarak açıklanıyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here