TP-LINK Touch P5 dokunmatik ekranlı AC router Türkiye’de satışa sunuldu

TP-LINK Touch P5 dokunmatik ekranlı yönlendirici Türkiye’de satışa sunuldu

Ünlü WLAN markası TP-LINK’in yüksek hızlı ve dokunmatik ekranlı yönlendiricisi artık Türkiye’de. TP-LINK Touch P5 model router, üzerinde bulunan dokunmatik ekran sayesinde kolayca yönetilebiliyor; ağ ayarları parmak hareketleriyle yapılabiliyor.

Hem ev hem ofis kullanımı için uygun olan ürün, kablosuz AC teknolojisi ile sezgisel dokunmatik ekran rahatlığını bir araya getiriyor. Ürünün kurulumu üzerindeki duyarlı dokunmatik ekran sayesinde basitçe yapılabiliyor. Ayrıca ağa bağlı tüm ürünlerin (bilgisayar, akıllı telefon, tablet bilgisayar vb) yapılandırılması , ağ ayarları da yine bu ekran sayesinde kolayca ve sadece ekran üzerine dokunarak yapılabiliyor.

tp-link-touch-p5-dokunmatik-ekrali-ac-router-teknik-ozellik-fiyat

Hem Dokunmatik, Hem Yıldırım Hızında

Şık tasarıma sahip olan ürün sadece tasarımı ve dokunmatik ekranı ile değil güçlü teknik özellikleriyle de iddialı. Touch P5, yüksek hızlı ağ oluşturuyor ve 4K desteği ile HD video ve çevrim-içi oyun zevkini artırıyor. Wi-Fi 802.11ac kablosuz ağ standardına sahip olan ürün 1900Mbps kablosuz bağlantı hızına ulaşabiliyor. Çift bant desteği olan dokunmatik yönlendirici, üzerinde yer alan üç adet harici anten sayesinde WiFi sinyallerini daha uzak noktalara taşıyabiliyor. Ayrıca hüzmeleme (Beamforming) teknolojisi ile mobil cihazların ev/ofisin içindeki hareketine bağlı olarak esnek bir kapsama alanı oluşturuyor.

Dokunmatik ekranı ve yüksek ağ hızıyla iddialı Touch P5, Türkiye’de KDV hariç 280 dolar fiyatla satışa sunulacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.