TP-Link UE330 USB Ethernet adaptörü tanıtıldı

TP-Link, kablo ile internete bağlanmak isteyen ama cihazında Ethernet girişi olmayan kullanıcılar için UE330 USB Ethernet adaptörünü sunuyor.

TP-Link®, kullanıcıların ağ bağlantısı konusunda pek çok gereksinimini karşılayan ürünler sunuyor. Bunlar arasında yer alan USB Ethernet adaptörleri, taşınabilir bilgisayarında Ethernet giriş yuvası olmadığından kablolu olarak ağa bağlanamayan kullanıcıların sorununa çözüm getiriyor. Bir tarafında USB ucu, diğer tarafında Ethernet girişi olan bu adaptörler bilgisayarın ya da Ethernet üzerinden ağa bağlanmak istenen USB girişi olan herhangi bir cihazın USB girişine takılarak kullanılıyor.

UE200, UE300 modellerinden sonra yakında satışa sunulacak olan UE330 model USB Ethernet adaptörü, aynı zamanda USB çoklayıcı işlevine de sahip bir ürün. Rahat taşınabilecek, kompakt yapıdaki ürünün üzerinde ek olarak üç adet USB girişi daha yer alıyor. Bu sayede UE330’un bağlandığı sisteme USB’den üç cihaz daha bağlamak mümkün oluyor. Yani UE330, işgal ettiği USB girişine karşılık, kullanıcılara üç giriş veriyor.

tp-link-ue-330-usb-ethernet-adaptor-cihaztv

1000Mbps transfer hızına sahip olan Gigabit Ethernet bağlantısı sağlayan UE330, USB 3.0 desteğine sahip. Ürün üzerinde yer alan ek üç adet USB girişi de 3.0 desteği ve dolayısıyla yüksek transfer hızı sunuyor. Notebook, ultrabook, Chromebook ve masaüstü bilgisayarlara ek Gigabit Ethernet girişi sağlayan UE330, kurulum CD’si ya da başka bir program gerektirmeden tak&çalıştır özellikli bir ürün. Ürünü kutusundan çıkarıp, kullanılmak istenen sistemin USB girişine takmak, çalışması için yeterli.

Gelişmiş yonga setine sahip güvenli bir ürün olan UE330, Windows, Mac OS X, Chrome OS ve Linux OS işletim sistemleri ile uyumlu olup, hızlı ve kararlı bir bağlantı sağlıyor. Sadece 31x23x96 mm boyutlarındaki ürün, her yere rahatlıkla taşınabiliyor.

TP-Link UE330 çok yakında elektronik mağazalarda ve İnternet satış noktalarında piyasaya çıkmış olacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.