Tunçmatik Powertube II Apple onaylı harici bataryalar duyuruldu

Tunçmatik Powertube II akıllı telefon kullanıcılarını sevindirecek harici batarya, Apple sertifikasıyla güven veriyor

Türkiye’nin 46 yıllık enerji çözümleri markası Tunçmatik, bu kez de Apple MFI onaylı (Made for Iphone/Made for Ipad) Powertube II Powerbank ile neredeyse her gün yaşadığınız şarj sorununa meydan okuyor. Tunçmatik Powertube II mobil şarj cihazı serisi, 3000 ve 6000 mAh’lik kapasite seçenekleriyle aynı anda iki telefonu birden şarj etme özelliğine sahip.

Tunçmatik Powertube II, ufak boyutları ve hafifliği sayesinde cepte ve çantada rahatlıkla taşınıyor. Her zevkten kullanıcılar için beyaz renkte üretilen Powertube II serisi, bağlı telefon veya değerli cihazlarınızı koruyan aşırı akım, yüksek-düşük voltaj, yüksek ısı ve kısa devre koruma özellikleriyle iddialı.

Tunçmatik Powertube II Apple MFI onaylı harici batarya.

Powertube II serisi, Micro USB ve Lightning olmak üzere gövdeye entegre edilmiş 2 adet esnek çıkış bağlantısı ile kullanıcıları şarj kablosu taşıma derdinden kurtarıyor ve tüm akıllı telefon ve tabletleri elektrik şebekesinden bağımsız olarak şarj ediyor. Powertube II serisini, Türkiye’nin önde gelen bilişim teknoloji mağazaları ve yapı marketlerinde bulabilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.