Milli maçlar Turkcell TV+ ile 4K izlenecek

Turkcell TV+ kullanıcıları A Milli Futbol Takımı maçlarını 4K Ultra HD kalitesinde izleyecek.

Turkcell TV+ kullanıcıları milli futbol maçlarını 4K Ultra HD kalitesinde izleyecek

A Milli Futbol Takımımızın ana sponsoru Turkcell, maçları ekran başından izleyecek taraftarlar için seyir kalitesini üst seviyeye taşıyacak. Turkcell’in fiber altyapısı üzerinden sunulan Turkcell TV+’ta maçlar 4K Ultra HD kalitesinde izlenecek.

Işık hızında fiber internet altyapısı üzerinden hizmet verdiği Turkcell TV+ teknolojisiyle TV izleme deneyimini zenginleştiren şirket, 4K kalitesi ile maç heyecanını stadyumdaymış gibi hissettirecek. 3 Haziran’da satışa sunulan ve Ultra HD teknolojisini destekleyen yeni kutusu ile Turkcell TV+, kullanıcılarına 4 kat daha canlı maç keyfi vadediyor.

Turkcell TV+ kullanıcıları A Milli Futbol Takımı maçlarını 4K Ultra HD kalitesinde izleyecek.

Turkcell, fiber internet altyapısıyla hizmet verdiği TV+ kullanıcılarına yeni kutu ile ayrıca Youtube üzerinden de UHD içerikler sunuyor. TV+’ın yeni kutusunu alanların, kutu ile TV arasında HDMI kablosuyla bağlantı kurması yeterli olacak.

Maçları 4K izlemek için Turkcell fiber internet altyapısı gerekiyor

Ultra HD, şu an yaygın olarak kullanılan HD görüntü kalitesinden 4 kat daha yüksek çözünürlük sağlıyor. Turkcell TV+ ile UHD yayının izlenebilmesi için Turkcell fiber internet altyapısının bulunması ve televizyonun Ultra HD yayını desteklemesi gerekiyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here