Vodafone FreeZone’lulara Star Wars: Güç Uyanıyor ayrıcalıkları

“Star Wars: Güç Uyanıyor” filmi için Vodafone FreeZone’lulara “Star Wars” çekiliş kampanyası ve sürpriz hediyeler dahil pek çok ayrıcalık sunacak.

Vodafone Türkiye‘nin “Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone, 25 yaş ve altı gençlerin sesine kulak vermeye, onlara yeni özgürlük alanları yaratmaya devam ediyor.

vodafone-freezone

Vodafone FreeZone’un sponsor olduğu ve tüm dünyada büyük hayran kitlesine sahip olan “Star Wars” serisinin yeni filmi “Star Wars: Güç Uyanıyor” 17 Aralık’ta vizyona girecek. Vodafone FreeZone abonelerine, Disney Türkiye işbirliğiyle, çekiliş kampanyasından sürpriz hediyelere pek çok ayrıcalık sunulacak.

İşbirliği kapsamında, Vodafone FreeZone’lu aboneler, “Star Wars”a özel olarak düzenlenen ve 14 Aralık – 29 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak çekiliş kampanyası ile 2016’da Londra’da düzenlenecek Star Wars Kutlama Günü etkinliğine katılma şansı yakalayacak. GUC yazıp 6666’ya yollayan aboneler, yapılacak çekilişte Sphero BB8 robot, Darth Vader tasarımlı PS4 ve ışın kılıcı gibi hediyeler de kazanacak.

sphero-bb8

Vodafone FreeZone’a geçmek isteyen aboneler ise bu dönemde 3 GB mobil internet içeriğiyle sınırlı sayıda sunulacak “Faturalı Esnek Süper” tarifesine ise 29 TL’den sahip olabilecek. Son olarak aboneler, “Star Wars” aksesuarlarına Vodafone Cep Merkezleri’nden ulaşabilecekler.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.