Vodafone Cihaz Danışmanı ile işletmenize uygun cihazı seçin

Vodafone Yarına Hazırlayan Cihaz Danışmanı, işletmelerin ihtiyaçlarına özel en uygun akıllı cihaz tekliflerini sunuyor

Dijital bağlantılı yaşamı birey ve kurumlar için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone Türkiye, işletmeleri yarına hazırlamaya yönelik yenilikçi çözümlerine bir yenisini ekledi. İşletmelere maliyet avantajı ve verimlilik artışı sağlayan çözümler sunan Vodafone İş Ortağım, Intel işbirliğiyle geliştirilen web ve mobil tabanlı uygulama Yarına Hazırlayan Cihaz Danışmanı ile farklı sektörlerdeki işletmelerin farklılaşan iş ihtiyaçları temel alınarak en uygun cihaz teklifleri sunuyor.

Vodafone işletmelerin ihtiyaç duyduğu akıllı cihazları belirliyor.

Yarına Hazırlayan Cihaz Danışmanı nasıl çalışıyor?

Yarına Hazırım Platformu altında yer alan Yarına Hazırlayan Cihaz Danışmanı’ndan faydalanmak için işletmelerin yarinahazirim.com adresindeki adımları takip etmesi gerekiyor. İlk aşamada şirket profili ve çalışanın ihtiyacı belirleniyor. Daha sonra yönetici, beyaz yakalı ve mavi yakalı olmak üzere her bir çalışanın iş ihtiyaçları belirleniyor.

Son bir yılda yapılan cihaz satın alımları da eklendikten sonra tüm çalışanların kullanım ihtiyaçlarına uygun bütçe seçiliyor. Son aşamada da tüm bu adımlar analiz edilerek işletmeye özel yarına hazırlayan cihaz raporu ve akıllı telefondan tablete, Vodemlerden 2’si 1 arada laptoplara Vodafone’un zengin cihaz portföyünden akıllı cihaz önerileri sunuluyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.