Xbox alışverişi yapanlar Mini Cooper kazanma şansı yakalıyor

Microsoft Türkiye’nin yeni kampanyasıyla Xbox ve aksesuarları ile ilgili yapılan her 250 TL’lik alışverişe bir Mini Cooper çekilişi hakkı veriliyor.

Microsoft Türkiye, yeni bir Xbox kampanyasıyla karşımızda. Bu kampanya dahilinde Xbox ve aksesuarlarıyla ilgili yapacağınız her 250 TL ve üzeri alışverişe bir çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Bu çekilişle Mini Cooper D 5 Kapı otomobil kazanma şansına kavuşabileceksiniz.

Kampanya dahilinde Bimeks, Vatan, Teknosa ve MediaMarkt mağazalarından satın alınan Xbox ürünleri her 250 TL’lik Xbox alışverişine (konsol, oyun, Live üyelik ve benzeri) bir hediye çekilişi kazanma fırsatı sunuluyor. 4 Kasım’da başlayan kampanya 31 Aralık’a kadar devam edecek. Kampanya bittikten sonra yapılacak çekilişle bir kişi Mini Cooper D 5 Kapı otomobil kazanacak.

xbox-one-s

Yeni Xbox One S’in 4K Blu-ray ve HDR görüntü özellikleriyle sadece bir oyun konsolunun yanı sıra aynı zamanda bir medya eğlence cihazı. Forza Horizon 3, Gears of War 4 gibi Xbox’a özel oyunları HDR görüntü ile oynayıp Netflix 4K streaming özelliği ile Ultra HD görüntü kalitesinde dizi keyfi çıkarmak için Xbox One almanın tam zamanı.

Cihaz.TV’yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagramda takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.