Tim Cook: “Harika masaüstü Mac bilgisayarlar geliyor”

Uzun süredir ciddi bir yenileme görmeyen masaüstü Mac bilgisayarları için beklenen haber Apple CEO’su Tim Cook’tan geldi.

Geçtiğimiz aylarda MacBook Pro modellerini yenileyen Apple, beklentilerin aksine masaüstü Mac ürünleri için herhangi bir duyuru yapmamıştı.

Bu alanda yer alan Mac mini modeli en son 2014 yılında, Mac Pro ise en son 2013 yılında yenilenmişti. Yeni modelleri bekleyen tüketicilere ise güzel haberi şirketin CEO‘su Tim Cook verdi.

Mac Pro Tim Cook

Masaüstü Mac bilgisayarlara talebin güçlü olduğunu belirten CEO, yeni masaüstü Mac modellerinin şu anda geliştirme aşamasında olduğunu belirtti.

Tim Cook yaptığı açıklamada “Medyadan bazı arkadaşlarımız masaüstü ürünleriyle alakalı bize sorularını arttırıyor. Eğer bu konuyla alakalı bir şüpheniz varsa açıklığa kavuşturayım. Yol haritamızda harika masaüstü ürünleri var. Bu konu hakkında şüpheniz olmasın” sözlerine yer verdi.

.Bakalım bahsi geçen bu ürünleri ne zaman görebileceğiz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.