Yenilenmiş Telefon Alınır mı? EasyCep Güvenilir mi? (Video)

Yenilenmiş Telefon Alınır mı? EasyCep Güvenilir mi? Yenilenmiş Telefonlar Hakkında 7 Soru 7 Cevap videomuz yayında.

Yenilenmiş Telefon Alınır mı? EasyCep Güvenilir mi? Yenilenmiş Telefonlar Hakkında 7 Soru 7 Cevap videomuz yayında. Bu videoda, “Yenilenmiş telefon nedir? Yenilenmiş cep telefonları ne kadar ucuz? EasyCep güvenilir mi?” gibi sıkça aldığım soruların cevaplarını veriyorum. Toplam 7 soru ile yenilenmiş cep telefonları hakkında bilgi edinmenizi sağlıyorum. Konu hakkında farklı sorularınız varsa videoya yorum atabilirsiniz. Videomuzu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler.

EasyCep web sitesinin linki: http://bit.ly/2LIaq97

Videoda örnek olarak gösterdiğim yenilenmiş telefonların satış linkleri:
iPhone 7 128 GB Jet Black: http://bit.ly/3aheOGh
Xiaomi Mi Note 10 Lite 64 GB: http://bit.ly/2Kx0bE5
Samsung Galaxy S10 128 GB: http://bit.ly/3ajuGrF
iPhone X 64 GB: http://bit.ly/3h5slSV

1- EasyCep ne zamandan beri var? Güvenilir midir?

EasyCep 2018 yılından beri yenilenmiş telefon satışı yapan ve bu işi Türkiye’ye ilk getiren firma. Aslında bu, refurbished adıyla yurtdışında çok yaygın olan ve Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış tipi. EasyCep güvenilir midir diye soranlar vardı, evet bu firma güvenilir bir firma. Pandemi döneminde kargo sıkıntıları yaşanmış olsa da genel olarak müşteri memnuniyeti üst seviyede.

2- Yenilenmiş telefon ne anlama geliyor?

Yenilenmiş telefon; fonksiyonel olarak hiçbir kusuru olmayan, kozmetik olarak da mükemmel ya da mükemmele yakın olan ikinci el telefonlardır. Bu telefonların tamirat ya da değişim gerektiren parçaları duruma göre tamir edilir ya da yenilenir. Bu sayede cihaz ikinci el olmasına rağmen sıfır gibi bir kullanım deneyimi sağlar.

3- Garanti ve iade imkanı var mı?

Devletin kontrolü altında yapılan yenilenmiş telefon satış işinde en az 1 yıl garanti zorunluluğu var. Yani yenilenmiş cep telefonu aldığınızda cihazınız 12 ay boyunca EasyCep garantisi altında olacak. Herhangi bir sorun yaşadığınızda telefonu servise gönderebileceksiniz. Cihazı beğenmediğiniz takdirde ise 14 gün içinde iade yapabilirsiniz. İade sürecinde kargo ücretini de EasyCep karşılıyor.

4- Kutu, kablo ve aksesuarlar ne oluyor?

EasyCep’ten aldığınız telefonlar firmanın logosunu taşıyan özel siyah kutuda geliyor. Cihazın data kablosu, kulaklığı ve garanti belgesi kutunun içerisinde gönderiliyor. Firma, sıfır telefon almaya yakın bir deneyim sunmaya önem gösterdiği için böyle bir yöntemi tercih etmiş.

5- Pandemi döneminde temizliğe nasıl güveneceğiz?

Malum dönem pandemi dönemi ve ikinci el cihaz satın almak insanı biraz düşündürüyor. EasyCep firması bu konuda telefonlara zarar vermeyecek şekilde dezenfektasyon yaptığını belirtiyor. Temizlik konusunda içiniz rahat olsun.

6- Fiyatlar ne kadar fark ediyor?

Fiyatlar cidden çok fark ediyor. Burada sizler için birkaç örnek paylaşmak istiyorum. Örneğin EasyCep’te kozmetik durumu mükemmel, pil sağlığı %100 seviyede olan 128 GB iPhone 7 2849 TL’ye satılıyor. Bunun dışında bu siteden 2899 TL’ye Xiaomi Mi Note 10 Lite 64 GB, 3749 TL’ye Samsung Galaxy S10 128 GB, 5349 TL’ye iPhone X 64 alınabiliyor. Bu fiyatlar bu piyasa için gerçekten çok avantajlı fiyatlar.

7- EasyCep’e Telefonumu satabilir miyim?

Evet, eğer isterseniz sitede telefon da satabilirsiniz. Sitede telefon sat butonuna tıklayarak ulaşacağınız ekranda telefonunuzun kozmetik ve fonksiyonel durumunu belirtebilirsiniz. Bu mini testin ardından cihazınızın ikinci el fiyatını öğrenebilirsiniz.


🔥Fırsat ürünlerinden anında haberdar olmak için Telegram kanalıma gelin : https://t.me/cihaztv
🛰️İndirimlerden anında haberdar olmak için Discord’a gelin: https://discord.gg/SdZpt24
📲Cihaz.TV’yi Instagram’da takip edin: https://www.instagram.com/cihaztv/
🎙️Canlı Yayınlar için Twitch kanalımı takip edin: https://www.twitch.tv/cihaztv

💻Hepsiburada F/P Laptop Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/4917dc56
🧊Hepsiburada F/P Laptop Soğutucu Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/4095417b
📱Hepsiburada F/P Cep Telefonu Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/c15bc2f2
🔹Hepsiburada F/P Bluetooth Kulaklık Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/a196af9f
🎧Hepsiburada F/P Oyuncu Kulaklığı Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/5a89ab97
⌨️Hepsiburada F/P Oyuncu Klavye Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/d3bad42c
🖱️Hepsiburada F/P Oyuncu Mouse Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/ce9a647b
🖥️Hepsiburada F/P Monitör Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/9d2671a5
⚙️Hepsiburada F/P PC Donanım Önerilerim: https://app.hps.im/d7ct/b90354af

Saglamlisans.com üzerinden %5 indirimle lisans key almak isteyenler cihaztv5 kodunu kullanabilirler: https://www.saglamlisans.com/