ZyXEL NWA5123-AC ultra hızlı Wi-Fi dağıtıyor

ZyXEL, özellikle oteller ve dinamik ofisler için ultra hızlı 802.11ac destekli yeni ürünü ZyXEL NWA5123-AC ile karşınızda. 

ZyXEL, otel ziyaretçilerinin maksimum hızlı ve güvenli kablosuz internet, işyerlerinin ise yüksek verimlilik gibi taleplerini karşılamak üzere yeni ürünü 802.11ac Unified Access Point NWA5123-AC ’yi pazara sundu.

Hotels.com tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan bir ankete göre dünya üzerinde yolculuk edenlerin üçte biri otel seçerken ücretsiz Wi-Fi’yi önemli bir faktör olarak görüyor. Benzer bir işyeri araştırmasına göre ise 2017 yılında BYOD kavramını (kendi cihazını getir) destekleyen işyerlerinin yüzde 90’ında Wi-Fi’nin önemi yükselmekte.

Wi-Fi’nin böyle aranılan bir hizmete dönüştüğü günümüz iş dünyasında ZyXEL’in yeni ürünü, dinamik kanal seçimi, yük dağılımı ve akıllı kullanıcı yönlendirme teknolojisi gibi özellikleri bünyesinde barındırarak artan taleplere optimum oranda cevap veriyor.

NWA5123-AC

Özel üretilen optimize edilmiş anten modülü ile 1.2Gbps/saniye veri oranı ve önceki modellerden 1.3 kat daha iyi performans sunan NWA5123-AC, güvenilir ve hızlı 802.11ac çift-radyo ve çift-bant Wi-Fi desteği için tasarlandı.

NWA5123-AC, fark edilmeyen, dahili 2×2 anteni ile duman detektörü görünümü sayesinde modern bir ofisin veya otel dekorunun kendi dokusunda kayboluyor. Öte yandan cihazın üzerindeki LED gösterge, gece kullanıcıları rahatsız etmemesi açısından kapatılabiliyor.

“NWA5123-AC’nin mevcut sistemlerinin performans ve tasarımını iyileştirmek isteyen otel ve ofisler için üretilmiş bir ürün olduğunu belirten ZyXEL Türkiye Kurumsal Çözümler Kıdemli Ürün ve İş Geliştirme Müdürü Ömer F. ERÜNSAL, “Wi-Fi deneyiminin kalitesi müşteri memnuniyeti ve çalışan bağlılığının bir anahtarıdır. Yeni ürünümüz NWA5123-AC de işletme sahiplerine bu avantajı kendi lehlerine çevirme fırsatı sunuyor. ZyXEL Unified Access Pointler, iş ihtiyaçlarına bağlı olarak esnek şekillerde çalışabiliyor” dedi.

ZyXEL NWA5123-AC ülkemizde 1400TL civarında fiyatlarla satılıyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here