Gram Games’in yeni bulmaca oyunu Merged!

1010! başta olmak üzere oyunlarıyla tüm dünyada 50 milyonun üzerinde kişiye ulaşan Türk oyun şirketi Gram Games’in yeni oyunu Merged!, bugün itibariyla App Store ve Google Play’de yerini aldı

Tüm dünyada 50 milyondan fazla oyuncunun oynadığı, böylelikle dünya çapında en çok oynanan oyunlar sıralamasında 9. sıraya yerleşen 1010!’in yapımcısı Gram Games, bugün yeni bir bulmaca oyunları yayınladı. App Store ve Google Play’de oyunseverlerin beğenisine sunulan Merged!, basit ve son derece eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Blok tabanlı bulmaca oyunu olan Merged!’deki amaç, blokları oyun alanında birleştirerek daha yüksek rakamlara ulaşmak. En az 3 aynı renk bloğu, dikey, yatay ya da L şeklinde yerleştirerek oynanan yapım, oyuncuların kolayca öğrenip hızlıca ustalaşmasına imkan veren son derece basit bir oyun mantığı üzerine kurulu.

Türk oyun şirketi Gram Games'in yeni bulmaca oyunu Merged! Android ve iOS platformlarında yayına girdi.

Merged!, zaman ve hak sınırı olmadan, keyifli oynanışı ve eğlenceli grafikleriyle mobil oyun meraklılarına sunuldu. Oyunun iOS sürümünü buradan, Android sürümünü ise buradan indirebilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.