2. nesil Motorola Moto 360’ın spor versiyonu da olacak

2. nesil Motorola Moto 360’ın yeni fotoğrafları sızdırıldı. Bu kez Moto 360 akıllı saatler, spor severlere özel bir seçenekle geliyor.

Piyasaya çıktığından beri en çok dikkat çeken ve en çok alıcı bulan akıllı saatlerden biri olan Motorola Moto 360, 2. nesil modeliyle yeniden öne çıkmaya hazırlanıyor. Son dönemde sık sık sızıntı haberlere konuk olan yeni akıllı saat, yeni fotoğrafları ve bugüne kadar hiç görülmemiş “spor versiyonu” ile karşımızda.

Upleaks adlı Twitter hesabı tarafından sızdırılan 2. nesil Motorola Moto 360, eğer bilgiler doğruları yansıtıyorsa tıpkı Apple Watch gibi bir spor versiyon seçeneği sunacak. Sayfanın üst kısmındaki fotoğraflarda görebileceğiniz üzere turuncu, siyah ve beyaz silikon kayış seçenekleriyle geleceği iddia edilen 2. nesil Moto 360 Sport akıllı saatler darbelere ve düşüşlere daha dayanıklı olacak, gündelik hayatın yoğun temposuna daha kolay ayak uydurabilecek.

2-nesil-motorola-moto-360-klasik-360s-cihaz-tv

Klasik 2. nesil Moto 360 akıllı saatler ise spor görünümden çok karizmatik tasarımları ve klasik kayışlarıyla öne çıkacak. 360S ve 360L olarak anılan ve iki farklı boyut seçeneğiyle piyasaya çıkması beklenen Klasik 2. nesil Moto 360 akıllı saatlerin küçük versiyonunda 320mAh, büyük versiyonunda 375mAh pil yer alacak.

2-nesil-motorola-moto-360-klasik-360l-cihaz-tv

Bu saatlerin tam olarak hangi boyutlara ve teknik özelliklere sahip olacağı şimdilik bilinmiyor ama, görünen o ki Motorola’nın klasik yuvarlak tasarımdan vazgeçmeye niyeti yok. Bakalım 2. nesil Motorola Moto 360 akıllı saatler ne zaman resmi olarak tanıtılacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.