Samsung Galaxy A3, A5, A7 (2016) akıllı telefonlar Türkiye’de satışa sunuldu

2016 model Galaxy A3, A5, A7 modelleri yenilenen tasarım, yüksek performans ve gelişmiş özellikleriyle Türkiye’deki teknoloji marketlerde temin edilebiliyor

Samsung Electronics, birinci sınıf tasarım, üstün iletişim teknolojileri ve gelişmiş kamera özelliklerine sahip Galaxy A (2016) akıllı telefonlarını Türkiye’deki kullanıcılarının beğenisine sundu. Samsung’un yenilikçi tasarım ve teknolojisi ile donatılan 2016 model Galaxy A3, A5 ve A7 tüketicilere kendilerini üç farklı ekran boyutu seçeneğinde etkili bir şekilde ifade etme fırsatı sunuyor:

  • 5,5 inç A7
  • 5,2 inç A5
  • 4,7 inç A3

Samsung, Türkiye’deki tüketicilerin geri bildirimleri ve ihtiyaçlarından ilham alan sürekli inovasyon anlayışından vazgeçmiyor. Yeni Galaxy A serisinin geliştirilmesinde de önceki nesil A cihazların tüketici geri bildirimlerinden yararlanıldı. Böylece şık tasarım ve günlük yaşama uygun üstün performans bir araya gelerek Türkiye’deki tüketicilere iyi düşünülmüş, etkili iyileştirmeler sunuldu. Ayrıca Türkiye’deki kullanıcıların merakla beklediği 4.5G teknolojisine uyumlu Samsung akıllı telefon ürün portföyü de genişletildi.

Samsung Galaxy A3, A5 ve A7 (2016) akıllı telefonların Türkiye'deki fiyatları Cihaz.TV'de.

En karanlık ortamlarda bile en iyi fotoğraf kalitesi

Galaxy A, hem parlak hem de net fotoğraf ve videolar için gelişmiş bir kamera sistemi ile dikkat çekiyor. Bu gelişmiş sistem, fotoğraflarda bulanıklığı önlemek için Optik Görüntü Sabitleme (OIS) teknolojisini ve karanlık ortamlarda en iyi fotoğraflar için hem ön hem de arkada F1.9 lens barındırıyor.

Üstelik Samsung’un “Hızlı Başlat” özelliği sayesinde, ana sayfa düğmesine tıklandığında kamera bir saniyeden kısa bir sürede açılıyor. Tüketiciler; Wide Selfie, Palm Selfie ve Güzelleştirme Efektleri gibi özelliklerle en iyi selfie’lerini de çekebiliyorlar.

Hızlı şarj özelliği ile kesintisiz kullanım

Özellikle sosyal medyada çokça vakit geçiren kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen Galaxy A (2016) serisini sunduğu “Hızlı Şarj” özelliğiyle**, her zamankinden daha kısa sürede şarj etmek mümkün. Bu özellik sayesinde pili; 30 dakikada %50, 100 dakikadan kısa süre içinde ise %100 dolu hale getirilebiliyor.

samsung-galaxy-a3-a5-a7-2015-teknik-ozellikler-fiyat-3

4.5G teknolojisi ile 4 kat daha hızlı internet

İnternet kullanımı ve veri indirme hızında gözle görülür bir fark yaratan 4.5G teknolojisini*** sunan Galaxy A (2016) serisi ile kullanıcılar videoları takılmadan izleyebilecek, sosyal medyada dilediklerince paylaşım yapabilecekler. İndirmek istedikleri uygulama ve verilere 4 kat daha hızlı bir şekilde sahip olabilecekler. Galaxy A (2016) serisi ayrıca “Parmak İzi Tarayıcısı” teknolojisi* ile tüketicilerin kişisel verilerini güvence altına almasını da sağlıyor.

Samsung Galaxy A7 (2016) 1799 TL, Galaxy A5 (2016) 1599 TL, Galaxy A3 (2016) ise 1249 TL’den tüketicilerle buluşuyor.

* OIS Optik Görüntü sabitleyici ve parmak izi tarayıcı özellikleri, Galaxy A3 modelinde yoktur.

** Hızlı şarj özelliği ilgili ürünün kutusundan çıkan şarj cihazı ile kullanıldığında geçerlidir. Galaxy A3 modelinde yoktur.

*** 4.5G teknolojisini Galaxy A5 ve A7 modelleri 300 megabit/sn’ye kadar(Kategori6),Galaxy A3 modeli ise 150 megabit/sn’ye kadar (Kategori 4) desteklemektedir.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.