LG UltraWide 34 inç 34UC98 kavisli monitör CES 2016’da tanıtılacak

LG UltraWide 34UC98 34 inç kavisli monitör, 21:9 ekran oranıyla grafikerlere ve oyunculara geniş görüntü alanı sunuyor

LG Electronics yeni yılda, hem iş hem de eğlence amacıyla kullanabilen ve kullanıcıların büyüyen ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde karşılayabilen ürünler tanıtmayı hedefliyor. CES 2016 kapsamında üretkenliği ve eğlenceyi hedefleyen kullanıcılara yönelik yeni 21:9 LG UltraWide kavisli monitör tanıtılacak.

LG’nin CES’te kuracağı monitör standında, birçok yeni ürün yer alacak. Dijital içerik profesyonellerini ve oyuncuları hedefleyen cihazlardan en iddialı olanı ise Thunderbolt™ 2 özelliğine sahip 34 inçlik 21:9 Kavisli LG UltraWide (34UC98) modeli. 3440 x 1440 QHD çözünürlüğe sahip olan bu monitör, geniş ekran boyutu, IPS teknolojisi ve modern özellikleriyle dijital profesyonellerden hırslı oyunculara kadar çok geniş bir kullanıcı kitlesinin multimedya ihtiyacına cevap vermeyi hedefliyor.

LG UltraWide 34 inç 21:9 kavisli monitör CES 2016 fuarında tanıtılacak.

LG Electronics Monitör ve PC Bölümü Yöneticisi Jang Ik-hwan ise konuyla ilgili olarak: “Kullanıcılarımıza ve uluslararası izleyicilere en yeni monitörlerimizi sunmaktan her zaman büyük bir heyecan duyuyoruz. LG olarak inovasyonlarımızla her zaman nefes kesici estetik ürünler sunarak ve eşi benzeri olmayan bir kullanıcı deneyimi sağlayarak kullanıcılarımızın beklentilerini sınırların ötesine taşıyoruz” şeklinde konuştu.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.