399$ Fiyatlı Galaxy Fold Çakması: Escobar Fold 2

Samsung, Galaxy Fold ile beklentileri karşılayamasa da bir segmentin doğmasına sebep oldu. Karşınızda Galaxy Fold çakması Escobar Fold 2

Galaxy Fold tanıtıldığında yer yerinden oynamıştı ve katlanabilir ekranlı akıllı telefon birçok teknoloji tutkununu heyecanlandırmıştı. Telefon piyasaya çıkmadan önce inceleme için çeşitli yayınlara gönderildikten sonra işler sarpa sarmış, telefonun eklem yerlerinde ciddi sorunlar olduğu tespit edilmişti. Samsung firması henüz katlanabilir akıllı telefonların rekabetinde güçlü bir ürünle karşımıza çıkamadı ama yeni bir segmentin doğmasına sebep oldu. Çin’de üretilen yeni katlanabilir akıllı telefon Escobar Fold 2 hem adıyla hem de tasarımıyla dikkat çekiyor.

İlginizi çekebilir: POCO X2 Özellikleri ve Fiyatı Resmi Olarak Açıklandı

Galaxy Fold 2’nin 2000$’a satılacağı söylentileri piyasada gezinirken ortaya çıkan Escobar Fold 2 sadece 399$ fiyat etiketine sahip. 4,6 inç dış ekrana ve 7,3 inç tablet ekranına sahip olan bu akıllı telefon aslına bakarsanız bir başarı abidesi. Çünkü bu cihaz günümüzün en fantastik teknolojilerinden biri olan katlanabilir ekranlı akıllı telefon deneyimini neredeyse bir üst düzey akıllı telefon ekranı fiyatına sunuyor.

Üstelik Escobar Fold 2’nin teknik özellikleri de hiç fena değil. Gücünü Qualcomm Snapdragon 855 yongasetinden alan telefonda 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı bulunuyor. 4380 mAh kapasiteli pile sahip olan bu ilginç akıllı telefon Android 10 işletim sistemiyle geliyor. Telefonun 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip bir varyantı da bulunuyor. Üst seviye hafıza özelliklerine sahip olan varyant 549$ fiyatla satılacak. Önümüzdeki aydan itibaren satışa çıkacağı belirtilen Escobar Fold 2’den 200.000 adet üretileceği belirtiliyor. Tahminimizce bu telefon bu niteliklerle kısa sürede stok tüketecektir.