5199 TL Full Sistem PC Tavsiyesi (Video)

5199 TL Full Sistem PC Tavsiyesi videomuz yayında. 75 Hz Monitör, Mekanik Klavye, 7.1 USB Kulaklık ve Gaming Mouse dahil oyuncu sistemi bu videoda.

5199 TL Full Sistem PC Tavsiyesi (75 Hz Monitör, Mekanik Klavye, 7.1 Kulaklık, Gaming Mouse Dahil) videomuz yayında. Bu videoda tam teşekküllü bir bilgisayar almak isteyenler için piyasaya göre uygun fiyatlı bir tavsiye karşınızda olacak. Sınırlı süre boyunca, sınırlı stoklarla satışta olan bu bilgisayarın adı Game Garaj Pollux 3T10-GTX1650 olarak geçiyor. 5199 TL’lik mevcut haliyle alınabileceği gibi çeşitli özelleştirmeler yapılarak daha güçlü hale getirilebilen bu sistemi kesinlikle öneriyoruz.

İlginizi çekebilir: Cihaz.TV Laptop Tavsiyeleri

Bu piyasada bu fiyata böyle bir bilgisayar toplamak maalesef mümkün değil. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri videoyla baş başa bırakalım. Videomuzu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler.

Oyun yayınları için Twitch kanalıma bekliyorum: https://www.twitch.tv/cihaztv

Lütfen Cihaz.TV’yi Instagram’dan da takip edin: https://www.instagram.com/cihaztv/

Tüm sorularınız için Discord Kanalımıza Gelin: https://discord.gg/SdZpt24

Cihaz.TV’ye destekte bulunmak için kanala katılabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCz59CqPhJgCf3aUdDitjzYQ/join

Oyunfor ile kanalı destekleyebilirsiniz: https://www.oyunfor.com/twitch-donate/cihaztv

ByNoGame ile kanalı destekleyebilirsiniz: https://www.bynogame.com/destekle/cihaztv

Saglamlisans.com üzerinden %5 indirimle key almak isteyenler cihaztv5 kodunu kullanabilirler: https://www.saglamlisans.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here