Acer Aspire Switch 11 2’si 1 arada tablet bilgisayar Türkiye’de

Aspire Switch 11 2’si 1 arada hibrit dizüstü bilgisayar, 4 kullanım moduyla her ortama uyum sağlıyor.

İş ve özel hayat çoğu zaman birlikte yürütülür. Bazen, işin nerede bittiğini ve boş zamanınızın nerede başladığını siz bile anlamazsınız. Neyse ki, artık her ikisi için de güvenebileceğiniz yeni bir teknolojik ortağınız var: Aspire Switch 11.

Aspire Switch 11, dizüstü bilgisayar ve tableti bir araya getiriyor. Hayatınıza adapte olabilen, siz nerede nasıl kullanmak istiyorsanız o moda dönüşebilen cihaz, sürekli hareket halinde olanlar için sınırsız iletişim, özgürlük, taşınılabilirlik ve verimliliği bir araya getiriyor. İster dizüstü bilgisayar ister tablet ister film izlemek için V modu veya sadece ekran , Aspire Switch 11 size her zaman ve her yerde ayak uydurmayı vaat ediyor.

acer-aspire-switch-11-ikisi-bir-arada-tablet-dizustu-bilgisayar

Hafif ve şık tasarımının yanı sıra dış mekanlarda kullanım için optimize edilmiş hibrit dizüstü, 11.6’’ Full HD dokunmatik ekranı, tüm gün süren pil ömrü, Windows 8.1 işletim sistemi ve konforlu klavyesiyle konfor sunuyor.

Hep hareket halinde misiniz? Aspire Switch 11 size yetişir

Günümüzün hareketli ve koşturmalı hayatında her an her yerde tüm gelişmelerden haberdar olmak isteriz . Hayatınızın ve teknolojinin hızına yetişen Aspire Switch 11, CPU ve grafik performansını daha iyi güç verimliliği ile geliştiren Intel® Core™ işlemci ile donatılmıştır.

acer-aspire-switch-11-ikisi-bir-arada-tablet-dizustu-bilgisayar-3

Zero Air Gap ve IPS teknolojilerini barındıran Full HD ekranı tüm açılardan detaylı ve yüksek kontrastlı görüntü tecrübesi sunar. Böylece, ışıklandırmaya bağlı olmaksızın her yerden net görsel deneyimin tadını çıkartabilirsiniz.

Aspire Switch 11 ses kalitesiyle de iddialıdır. Öndeki iki hoparlör sayesinde sinema atmosferi yakalayabilirsiniz.

Aspire Switch 11 her yerde yanınızda

acer-aspire-switch-11-ikisi-bir-arada-tablet-dizustu-bilgisayar-4

Aspire Switch 11 bir tabletin ve dizüstü bilgisayarın tüm avantajlarını tek cihazda bir araya getirir ve çeşitli modlar arasında kolayca geçiş sağlar: masaüstünde çalışmak için klasik “dizüstü bilgisayar” modunu seçin, hareket halindeyken “tablet” moduna geçin, en iyi arkadaşınızla “çadır” modunda görüntülü sohbet edin ve başkalarına sunum yaparken “ekran modunu” kullanın.

acer-aspire-switch-11-ikisi-bir-arada-tablet-dizustu-bilgisayar-6

Acer Snap Hinge sayesinde, ekran her modda sıkı biçimde yerine sabitlenir. Yetenekli teknolojik ortağınız her durumda size uyum sağlayabilir. Ayrıca Aspire Switch 11’de çalışmayı daha da konforlu bir hale getirmek için, gerçek bir dokunsal geri bildirim ve hızlı yazma deneyimi garantileyen hassas bir Touchpad ve yumuşak bir klavye ile donatılmıştır. Günlük verimliliğinizi Aspire Switch 11 ile arttırın!

Aspire Switch 10 tasarımıyla stilinizi tamamlar

acer-aspire-switch-11-ikisi-bir-arada-tablet-dizustu-bilgisayar-5

Aspire Switch 11 yalnızca dinamik iş deneyimlerinizi ve hayat tarzınızı iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda tasarımıyla da stilinize uyum sağlar: Arka kapağı alüminyumdan üretilmiştir ve doğrusal deseni zarif ve yaratıcı bir tasarıma sahiptir.

Acer Aspire Switch 11, Türkiye’de KDV hariç 549 dolar fiyatla satılacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.