Acer Aspire Switch 12 S 2’si 1 arada bilgisayarın teknik özellikleri

Acer Aspire Switch 12 S 2’si 1 arada tablet bilgisayar Las Vegas CES 2016 fuarında tanıtıldı

Acer bugün, ödüllü Aspire Switch serisi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlarının en yüksek gelişmiş modeli olan Acer Aspire Switch 12 S’i tanıttı. Metal kasalı cihaz, yerleşik yeni Acer ExoAmp WiFi anten ve Acer Snap Hinge™ Gold menteşe gibi yeni teknolojileri barındırıyor.

Acer Snap Hinge™ Gold menteşe teknolojisiyle desteklenen 4 kullanım modu

Acer Switch 12 S’in 12,5 inç dokunmatik ekranı 4 şekilde kullanılabiliyor. Acer Snap Hinge™ Gold menteşe sayesinde cihaz, dizüstü, tablet, çadır ve ekran modlarına geçiyor. 6. nesil Intel® Core™ M işlemcilerle donatılan 2’si 1 arada tablet bilgisayar Windows 10 işletim sistemiyle birlikte geliyor.

Gözü bozmayan yüksek hızlı anten tasarımı

Patentli yeni Acer ExoAmp Wi-Fi anteni yüksek hızda kablosuz bağlantı sağlarken cihazın tek parça görünümünü korumak adına metal kasaya görülmeyecek şekilde yerleştirilmiştir. ExoAmp anten sisteminin 802.11 b/g/n/ac WiFi ve 2×2 MU-MIMO teknolojileriyle uyumlu olduğu belirtiliyor.

Snap Hinge™ Gold menteşe, tablet ve klavye arasında 6Gbps’e kadar hızlı veri akışını destekleyen USB 3.0 arayüzüyle donatılıyor. Yenilenen menteşe teknolojisi, ekran ve klavye modüllerinin daha rahat birleşmesini sağlıyor.

USB-C teknolojisiyle aynı anda görüntü veri ve enerji aktarımı

USB Type C Thunderbolt™ 3 bağlantısıyla donatılan Aspire Switch 12 S, yüksek hızlı şarjın yanı sıra, aynı anda iki 4K ekrana görüntü aktarıyor ve 40Gbps’e kadar veri akışını destekliyor.

Thunderbolt 3 bağlantı noktası aynı zamanda, harici bir Acer grafik modülüne bağlanabiliyor. Tabletin arkasındaki gelişmiş Intel® RealSense™ R200 kamera, Aspire Switch 12 S kullanıcılarına 3D model oluşturma için hareket yakalama veya nesneler veya tüm bir oda için 3D tarama özellikleri sunar.

Acer Aspire Switch 12 S 2'si 1 arada bilgisayarın teknik özellikleri, çıkış tarihi ve fiyatı Cihaz.TV'de.

4K Ultra HD görüntü kalitesinde dokunmatik ekran

12.5 inç 4K (3840×2160) IPS ekran, Corning® Gorilla® Glass 4 koruma camı ile muhafaza ediliyor. Zero Air Gap teknolojisi sayesinde, görüntü paneli ve koruma camı birbirine yapışık durumda. Cihaz mavi ışığı ve istenmeyen titreşimleri önleyen göz koruma teknolojileriyle donatılıyor.

Gelişmiş ses yeteneği, dijital kalem ve taşınabilirlik özellikleri

Acer Aspire Switch 12 S, gürültü engelleyici mikrofon sistemiyle net sesli ve görüntülü görüşme vaat ediyor. Acer TrueHarmony ve Dolby® Audio™ ses sistemi ve HD webcam ile donatılan cihaz Acer Active Pen dijital kalemle kolay not almayı sağlıyor.

2’si 1 arada bilgisayarın tablet bölümü 7.85 mm kalınlıkta ve 800 gram ağırlıkta. Tablet ve klavye bölümleri bir aradayken toplam kalınlık 17,3 mm’e ulaşıyor ve ağırlık 1400 grama çıkıyor.

Acer Aspire Switch 12 S, USB 3.1 Type C Thunderbolt™ 3 bağlantı noktasına ek olarak, iki USB 3.0 bağlantı noktası, Micro HDMI, bir Micro SD kart okuyucusu ve bir kulaklık/hoparlör jakı barındırıyor. Başlangıç modelleri 4GB-8GB bellek ve 128GB veya 256GB SSD depolama alanı ile temin edilebilecek.

Aspire Switch 12 S Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Acer Aspire Switch 12 S, Şubat ayından itibaren KDV hariç 1,199 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.