Acer Aspire V Nitro dizüstü bilgisayar serisi yenilendi

Acer Aspire V Nitro, 15 inç ve 17 inç ekranlı modelleriyle 4K’ya kadar görüntü çözünürlüğünün yanı sıra üst düzey işlem performansı sunuyor

Aspire V Nitro Serisi dizüstü bilgisayar serisi, yeni nesil bileşenlerle güncellendi. 6. nesil Intel Core işlemcilere sahip olan 2015 Aspire V Nitro Serisi, 32GB’a kadar DDR4 sistem belleği, NVIDIA® GeForce® grafikler ve SATA III SSD/SSHD/HDD depolama seçeneklerini barındırıyor. “Black Edition” modelleri, 4GB GDDR5 grafik RAM ile NVIDIA® GeForce® GTX960M grafiklerini ve genel olarak yalnızca ticari sunucularda bulunan yıldırım hızındaki NVMe PCIe SSD’leri destekliyor.

Yeni anten tasarımıyla 360 derece Wi-Fi kapsama alanı

acer-aspire-v-nitro-dizustu-bilgisayar-teknik-ozellikler-ve-fiyat-4

Hem 17 inç hem de 15 inç Aspire V Nitro modellerinin yenilikleri arasında ince kesim kenar tasarımı ve çığır açan yuvalı anten tasarımı yer alıyor. Anten, ekranın bir kenarında gizli bir şekilde konumlandırılmış olup ölü bölgesiz 360 derece WiFi kapsamasını garanti ediyor.

Sarmalayıcı ses deneyimi

acer-aspire-v-nitro-dizustu-bilgisayar-teknik-ozellikler-ve-fiyat-2

Acer TrueHarmony Plus ile Dolby® Audio™ teknolojisi, dört dahili hoparlörün oyun, film ve müzik oynatımı için güçlü surround sesler vermesine yardım ediyor.

Adobe RGB renk uzayına tam uyumlu 4K ekran seçeneği

acer-aspire-v-nitro-dizustu-bilgisayar-teknik-ozellikler-ve-fiyat-6

Birinci sınıf “Black Edition” modelleri menteşe boyunca belirgin bir ışık çubuğuna, 4K %100 Adobe RGB seçeneklerine ve daha güçlü ve daha sessiz olan yalnızca 0,1 mm kalınlığındaki dünyanın en ince elle monte edilen metal bıçaklarını barındıran Acer DustDefender termal çıkışlarına sahip.

USB-C teknolojisiyle yazı-tura atar gibi kablo bağlamaya son verin

acer-aspire-v-nitro-dizustu-bilgisayar-teknik-ozellikler-ve-fiyat-5

Yenilenmiş Aspire V Nitro Serisi dizüstü bilgisayarlar son USB 3.1 Type-C bağlantı noktasını desteklerken, “Black Edition” Aspire V Nitro modelleri Thunderbolt’u 40Gbp’ye kadar hızlarla USB Type-C’ye taşıyan Thunderbolt 3’ü destekliyor.

Wi-Fi 802.11ac teknolojisiyle internet bağlantınızdan sonuna kadar yararlanın

acer-aspire-v-nitro-dizustu-bilgisayar-teknik-ozellikler-ve-fiyat-3

Tüm modeller, diğer 802.11ac ürünleriyle karşılaştırıldığında üç kata kadar daha hızlı indirme sağlayan Qualcomm® VIVE™ 2×2 802.11ac Wi-Fi ve Qualcomm® MU | EFX MU-MIMO teknolojisine sahip. MU-MIMO ağları aynı anda birden çok cihaza hizmet sunabiliyor ve böylece birden çok cihazda daha yüksek verimlilik elde edilebiliyor.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Acer Aspire V 17 Nitro 3999TL fiyatla, Acer Aspire V 15 Nitro 2899TL fiyatla temin edilecek.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.