Samsung SUHD TV futbol moduyla hakem hatalarını yakalayın

Samsung SUHD TV futbol modu ile çok konuşulan pozisyonları yorumlayın

Gerçeklik hissiyle TV izleme deneyimini yepyeni bir boyuta taşıyan SUHD TV’ler, sunduğu futbol modu özelliği ile futbolseverlere benzersiz bir derbi keyfi vaat ediyor.

samsung-suhd-tv-ozellikler-ve-futbol-modu-2

SUHD TV’ler Nano Kristal teknolojisi sayesinde daha fazla renk, göz alıcı parlaklık, gerçekçi detaylar ve yüksek kontrast ile üstün bir görüntü kalitesi sunuyor. Gerçekçi detaylar, derinlik ve canlı renkler ile izleyiciyi çepeçevre saran bir seyir deneyimi yaşatıyor. Üstün teknolojisiyle futbolseverlere tarihi derbileri stadyumdaymışçasına canlı görüntülerle izleme olanağı sunuyor.

Tarihi derbileri evinize getiren teknoloji: SUHD TV Futbol Modu

samsung-suhd-tv-ozellikler-ve-futbol-modu-3

Samsung stadyum deneyimini futbolsever tüketicilerinin ayağına getiriyor. Son teknoloji ürünü SUHD TV’ler sahip olduğu “Futbol Modu” ile en iyi futbol izleme deneyimini sunmanın yanı sıra gelişmiş özellikleri ile izleme deneyiminizi geliştirmenizi de sağlıyor. Stadyum zemininin gerçek yeşil tonunun keyfini çıkarmanıza olanak tanırken, güçlü multi-surround ses efekti ile stadyumdaki atmosferi bire bir yaşatıyor.

Yakınlaştırma özelliği ise seçilen bir alanı daha yakından görebilmenizi sağlayacak şekilde ekranı 9 alana bölüyor. Böylece tüketici hakemin düdüğüne katılmadığında, pozisyonu yakınlaştırabiliyor ve kendi kararını verebiliyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.