Acer Iconia One 8 aile boyu kullanıma uygun Android tablet

Acer Iconia One 8, cepte taşınacak kadar ufak ve Kids Center arayüzüyle çocuklara uygun

Aileler, çocuklar ve yeni kullanıcılar için geliştirilen Acer Iconia One 8 Android tablet, Las Vegas CES 2016 tüketici fuarının başlamasından hemen önce bugün tanıtıldı. 8 inç ekranlı Android tablet internette gezinme, video oynatma ve oyunlar için yeterli performans vaat ediyor. Basitleştirilmiş arayüzüyle çocuklara ve yaşlılara uygun bir deneyim sunan cihaz, Kids Center uygulamasıyla gelişmiş ebeveyn kontrolü özellikleri sergiliyor.

Android 5.1 Lollipop işletim sistemli Acer Iconia One 8’in 8 inç 1280 x 800 HD IPS ekranı 10 noktalı çoklu dokunuş destekliyor. MediaTek dört çekirdekli işlemci, 5MP arka kamera ve 2MP ön kamera içeren ufak boy tablet, 1GB DDR3L RAM ve 16GB dahili depolama alanına sahip. Mavi ve beyaz renk arka kapak tercihleriyle temin edilebilen cihazın depolama kapasitesi 128GB‘a kadar microSD hafıza kartıyla genişletiliyor.

Acer Iconia One 8 Android tablet, 8 inç ekranıyla ve basitleştirilmiş arayüzüyle aile boyu rahat internet içeriği tecrübesi vaat ediyor.

Çocuklarla Paylaşmak İçin Acer Kids Center

Acer Iconia One 8’in çocuklara uygun olarak basitleştirilmiş arayüzü, gelişmiş içerik kontrol imkanıyla ebeveynlerin rahat nefes almasını sağlıyor.

Çocukların zararlı internet içerikleriyle karşılaşmasını önleyen Kids Center yazılımı, onaylanmamış içerikleri engelleme, çocuklar için önceden içerik seçme ve tablet kullanımı için günlük bir zaman sınırı belirleme gibi ebeveyn kontrol özelliklerine sahip.

Acer Iconia One 8, KDV hariç 140 Euro fiyatla bu ay satışa sunulacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.