Acer Liquid Z630S teknik özellikler, fiyat ve çıkış tarihi

Acer Liquid Z630S, Eylül ayında IFA 2015 Tüketici Elektroniği Fuarı’nda tanıtılan Z630’dan daha güçlü teknik özelliklerle donatıldı

Eylül ayında IFA’da tanıtılan Liquid Z630’dan daha fazla bellek, depolama ve işlemci gücü barındıran Acer Liquid Z630S Android akıllı telefon, Mobile World Congress 2016 etkinliğinde görücüye çıktı. Bu cihaz yükseltilmiş ön kamera, geniş açı lensleri ve geliştirilmiş ses sistemiyle ince ve kıvrımlı bir dış cepheye sahiptir.

Diğer tüm Acer Liquid akıllı telefonlar gibi, Liquid Z630S de ister film seyretmek, ister selfie’ler çekmek veya müzik dinlemek olsun, tüketicilerin ellerindeki teknoloji kullanımını geliştiren birçok özelliğe sahip. Yenilenen Liquid Z630’da kullanıcıların ekrandan gelen mavi ışığı kontrol etmelerini sağlayan Acer BluelightShield™ ve müzik ve filmler için yüksek kaliteli ses performansı sunan DTS Studio Sound™ gibi yenilikler mevcut.

Fotoğraf tutkunları net ve parlak çekimler için pozlandırma ve odaklama ayarına izin veren pozlandırma kontrolünü ve selfielerin her zaman en iyi ışık koşullarında çekilmesini garanti eden Bright Magic fotoğraf modunu çok sevecekler!

Acer-Liquid-Z630S-teknik-ozellikler-ve-fiyat

Seride bulunan diğer kullanıcı özellikleri arasında belirli kullanıcı grupları için tasarlanan üç özelleştirilmiş düzen seçeneği bulunan Acer QuickMode kullanıcı arayüzü de mevcut – Akıllı telefon kullanmaya alışkın olanlar için Standart Mod; Yeni başlayanlar için Kolay Mod; ve çocuklar için bir dizi koruyucu seçenek içeren Temel Mod. Temel Mod’a ek olarak, bu telefonların tümü ebeveyn kontrolüne sahip bir korumalı ortam olan Kids Center özelliğine sahiptir.

Telefonun performansını görüntüleyen, pil ömrünü yöneten ve yedekleme ile kurtarma merkezini çalıştıran üç araçlık bir grup olan Acer Aid Kit bu özelliklerden herkesin en iyi şekilde yararlanabilmesini sağlar.

Acer Liquid Z630S, yüksek pil kapasitesiyle iddialı

Gücünü 64-bit, sekiz çekirdekli 1.3GHz MediaTek MT6753 işlemciden alan 5.5 inç Z630S (156.3 x 77.5 8.9 mm) Android 5.1 telefon, 3GB RAM ve standart bir 32GB dahili hafıza tarafından sağlanan, hareket halinde bile dijital içerik oluşturmak, paylaşmak ve kullanmak isteyenler için idealdir. Taşıdığı 4000 mAh pili her şarjda uzun ömürlü performansı garanti eder. IPS teknolojisine sahip HD Zero Air Gap ekranı 8MP geniş görüntüleme açılı lensin (1080p video kayıt yapabilir) yanı sıra 8MP otomatik odaklı arka kamera (1080p video çekebillir) barındıracak kadar geniştir. Cat4 LTE, WiFi 802.11 b/g/n ve LE bağlantısına sahip Bluetooth 4.0 bağlanabilirlik seçenekleri de mevcuttur.

Güncellenen Acer Liquid ara yüzü her zamankinden daha da fazla tüketici dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Kilit uygulamalar ekranın yalnızca bir kısmını kaplayan “Kayar Uygulamalar” olarak tasarlanmıştır ve böylece kullanıcılar aşağıdaki masaüstünü görebilir ve kullanabilirler. Bu özellik haritalar, tarayıcı, notlar, takvim ve çok daha fazlası için kullanılabilir ve aynı zamanda gelen bir çağrı için kullanıcının mevcut oturumu hiçbir şekilde engellemeden küçük bir açılır pencerede ister cevaplandırabileceği, ister hızlı mesajlarla karşılık verebileceği “Kayar Çağrı” özelliği bulunmaktadır.

Acer-Liquid-Z630S-teknik-ozellikler-ve-fiyat-2

Z630S aynı zamanda kablosuz olarak bir dizüstü veya masaüstü bilgisayara bağlanabilen ve telefonun ana ekranını bilgisayarda telefon biçimli bir emülatörde görüntüleyebilmenize izin veren AcerEXTEND ile donatılmıştır. Web sayfası veya belge paylaşımı, tam ekran görüntüleme, sürükle-bırak düzenlemesi, mesajlaşma, yazma gibi fonksiyonlar dosyaların yönetilmesini ve aynı cihazı kullanarak kişisel moddan profesyonel moda geçişi kolaylaştırır.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Acer Liquid Z630S şimdi EMEA’da 229 €’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilir.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.