Acer Liquid Zest giriş seviyesinde 4G LTE desteği sunuyor

Acer Liquid Zest serisi, 2016 model giriş seviyesi akıllı telefonların en yeni Android sürümünden uzak kalmayacağını ispatlıyor

Barcelona’da gerçekleşen MWC’de sosyal ve aktif hayat tarzlarını dengede tutmak isteyenlere yönelik Acer Liquid Zest ve Acer Liquid Zest 4G akıllı telefonlarından oluşan cihaz serisini tanıttı. Geliştirici, yeni cihazlarını sosyal medyayı yakından takip eden, müzik dinlemeyi seven ve hareket halindeyken arkadaşlarıyla iletişimde kalmak isteyen kullanıcılar için geliştirdi. Android 6.0 barındıran bu akıllı telefonların kullanımı ve kişiselleştirilmesi de çok kolay. Acer Liquid Zest serisi maceralarınızı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekme ve video kaydetme için ideal olan iki kamerasıyla etkin bir multimedya deneyimini garanti eder.

Şehirli Hayat Tarzı İçin Tasarlandı

Acer Liquid Zest 4G ve Zest akıllı telefonlar fonksiyonel oldukları kadar ince ve kompakt tasarımlara da sahip. Kapağındaki modern tasarım Gece Siyahı & Gündüz Beyazı renklerinde temin edilebilir. Bu kompakt ve yenilikçi akıllı telefonlar günlük maceralarınız ve keşifleriniz için en iyi ekran, ses sistemi ve kameralara sahiptir.

acer-liquid-zest-teknik-ozellikler-fiyat-2

Özenli Mühendislik

5 inç HD IPS ekranla donatılan Android serisi, yansımaları azaltmak ve parlak güneş ışığının altında bile okunurluğu iyileştirmek için güçlü panel ve LCD modülünün arasındaki havayı gideren Zero Air Gap teknolojisini barındırır. Liquid Zest, dokunma bölümünü ekranın dış camına taşıyarak dokunma alt katman tabakasını ortadan kaldıran On-Cell (hücre üstü) dokunma teknolojisine sahiptir. Acer BluelightShield™ kullanıcıların bir imajın görüntülenmesi için ne kadar mavi ışığın kullanılacağını kontrol etmelerini sağlayan bir uygulamadır. Bu da, ortaya çıkan mavi ışığın etkilerini azaltmak için kullanıcılara mavi ışık seviyelerini düşürme imkanı sağlar ve görüntüleme rahatlığını arttırır. Her iki ekran da kullanıcıların fotoğraflarına daha çok görüntü sığdırabilmelerine izin veren HD 720 x 1280 çözünürlük sunar. Yeni giriş seviyesi akıllı telefon serisi ile artık herkes anılarını kolayca saklayabilir ve paylaşabilir!

Dünyanızı yansıtın

8MP F2.0 otomatik odaklı ana kamera ve 5MP geniş görüntüleme açılı ön kamera günlük maceralarınızın en heyecanlı anlarını yakalayacaktır. Liquid Zest ve Liquid Zest 4G akıllı telefonlar aynı zamanda odak ve parlaklığı ayrı ayrı partik şekilde ayarlayabilmenize izin veren bir LED flaş ve pozlama kontrolü içerir. Ayrıca ana kamera tüm manzarayı fotoğraflarınıza sığdırabilmenizi sağlayan 85 derece geniş görüntüleme lensine sahiptir.

acer-liquid-zest-teknik-ozellikler-fiyat

360 derece surround ses deneyimini her yerde yaşayın

Liqudi Zest’de DTS® Sound Studio ve Zest 4G’de DTS HD Premium Sound ile dinleyiciler hareket halindeyken bile 360 derece surround ses deneyiminin keyfini çıkarırlar. Kullanıcılar yüksek kaliteli müziğin keyfini her yerde çıkarabilmek için her zamankinden daha kapsamlı ve gerçek sesler sunan yüksek tanımlı ses sisteminden vazgeçeyecekler!

İçinizdeki oyuncuyu serbest bırakın

Her iki model de üst düzey oyun deneyimi için Acer GameZone önyüklü olarak gelir. En popüler oyunları oynayın ve arkadaşlarınızla paylaşmak için eğlencenizi kaydedin.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Acer Zest Nisan ayında 109 €’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir. Liquid Zest 4G Mayıs ayında 149 €’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.