Acer Predator serisi oyun ürünlerinin Türkiye’deki fiyatı belli oldu

Acer Predator serisi, bilgisayar oyunlarının hızını ve heyecanını yakalamak için çarpıcı kırmızı aydınlatmalara, geometrik hatlara ve termal ara detaylara sahip

Acer Predator serisi oyun ürünleri, her zaman en iyi teknolojiyi talep eden ciddi oyuncular için performanstan ve tasarımdan ödün vermeyen deneyim sağlamak için tasarlandı.

Predator 17 ve Predator 15 dizüstü bilgisayarlar CPU ve GPU sıcaklıklarını %5’e kadar düşürmek için optik sürücüde değiştirilebilen üçüncü bir fan modülü olan Predator FrostCore’u destekleyerek, sistem özellikle ağır yük altındayken daha iyi bir oyun deneyimi sunar.

Acer Predator 15
Acer Predator 15 dizüstü oyun bilgisayarı.

Predator Z35 monitör sarmal bir oyun deneyimi için NVIDIA® G-SYNC™ grafiklere, 35 inç 21:9 UltraWide Full HD (2560×1080) panel ile 2000R eğime ve 144Hz’e (200Hz’e çıkarılabilir) kadar yenileme hızına sahiptir.

Acer Predator Z650, sRGB renk gamının %100’ünü destekler ve Acer ColorPurity teknolojisine sahiptir. Farklı oyunlar için benzersiz oyun modları bulunan Z650, kısa mesafeden yansıtma özelliğiyle büyük görsellerin 1,5 metre uzaklıktan 2,5 metreye kadar yansıtılmasına izin verir. WirelessHD özelliğiyle Full HD kalitesinden¹ ödün vermeden oyuncuları kablo rahatsızlığından da kurtarır.

Tam Gaz Eğimli Oyun Deneyimi: Predator Z35 Monitör

Predator Z35 Acer’ın NVIDIA® G-SYNC™ Predator Z Serisi eğimli oyun monitörlerinin ilk 35 inç ürünüdür. 35 inç 21:9 UltraWide Full HD (2560×1080) paneli sarmal ve içine alan bir oyun deneyimi için 2000R eğim derecesine sahiptir.

Acer Predator Z35 kavisli oyun monitörü Türkiye'de satışa sunuldu - CihazTV
Kavisli tasarımıyla dikkat çeken Predator Z35.

Predator Z35 oyun monitörü, hızlı oynanan oyunlarda keskin kenarlar sunarak hareket bulanıklığını azaltan NVIDIA® ULMB™ (Ultra Düşük Hareket Bulanıklığı) teknolojisine sahiptir ve ultra hızlı 200Hz yenileme oranına hız aşırtma desteği verir. Böylece düşmanları onları bulmadan oyuncular düşmanlarını bulur ya da yarış pistindeki virajları kristal netliğinde görebilirler!

Predator Z35 Monitör aynı zamanda DTS® Sound, 9Wx2 hoparlörler ve Acer TrueHarmony teknolojisi ile güçlü bir ses sistemine sahiptir.

Rekabet Üstünlüğü İçin Mükemmel Pikseller: Predator XB1 Monitör

Predator XB1 Serisi oyun monitörleri, oyunculara mükemmel piksel kalitesinde imajlar ve düzgün görsellerle rekabet üstünlüğü sağlayan en son NVIDIA® G-SYNC™ teknolojisine sahiptir.

Acer Predator XB1 oyun monitörü Türkiye'de satışa sunuldu - CihazTV
Kavisli monitör sevmeyenler için Predator XB1.

27 inç modellerin (XB271HK / XB271HU) hepsi de ZeroFrame kenardan kenara tasarım ve sRGB renk gamının %100’ünü destekleyen 4K UHD (3840 x 2160) veya WQHD (2560 x 1440) IPS panelleri içerirken, XB271HU 144 Hz yenileme hızıyla NVIDIA® ULMB™ destekler. 28 inç model (XB281HK) hızlı 1ms GTG (Griden Griye) yanıtlama süresine sahip 4K UHD paneliyle, hızlı aksiyonlar veya hareketli geçişler gölgelenme olmadan sunulur.

Yeni Predator oyun monitörleri, oyuncuların farklı oyun türleri için Dark Boost, Overclock ve nişan noktası yardımı gibi uyarlanabilir ekran profilleri ve ince ayarlar arasında hızlı geçiş yapabilmelerine izin veren GameView teknolojisine sahiptir. Bu da oyun içerisindeyken, özellikle her saniyenin değerli olduğu anlarda, menüler arasında dolaşmaya gerek kalmadan hızlı ekran ayarının yapılabilmesini sağlar.

Predator Z650: Durdurulamaz Oyun Projeksiyonu!

Predator Z650 projektör farklı oyun deneyimleri için tasarlanan üç benzersiz oyun modu ile en sevdiğiniz oyunların heyecanını hissedebilmenizi sağlar. Game Auto yansıtılan içeriği kare kare analiz ederken ve imaj görünürlüğünü dinamik biçimde ayarlarken, Parlak FPS ekranı gündüz sahneleri için ayarlar ve Karanlık FPS gece sahneleri için ekranı ayarlayarak oyunculara en iyi görüntüleme deneyimini sunar.

Acer Predator Z650 oyun projektörü Türkiye'de satışa sunuldu - CihazTV
Acer Predator Z60 oyun projektörü.

Predator Z650 ayrıca oyun sırasında en iyi performansınızın ekran görüntüsünü alabilmenize izin verir ve bir oyunu yüklerken açılış ekranı olarak ayarlayabilmenizi sağlayarak oyun başarılarınızı canlandırmanızı sağlar!

Acer’ın ses mühendisliği özellikleri DTS ses sistemi ve Bluetooth ses bağlantısı ile geliştirilen etkileyici 20W stereo hoparlörler ile sarmal bir dinleme deneyimi yaratarak yakındaki Bluetooth aygıtlarına kablosuz ses aktarımı imkanı verir. DTS Ses sistemi ve dahili stereo hoparlörler ile kullanıcılar lastik seslerinin, patlamaların ve tüm oyun seslerinin keyfini rahatça çıkarmak için Z650’yi her yere yanlarında taşıyabilirler.

Predator 15 ve 17 Notebooklar

Hıza ihtiyacı olanlar için tasarlanan Predator 15 ve Predator 17 oyun bilgisayarları güçlü 6. nesil Intel® Core™ işlemcileri, yüksek performanslı NVIDIA® GeForce® grafikleri, hızlı DDR4 belleği, PCIe katı hal sürücülerini ve gelişmiş soğutma ve kusursuz ses özelliklerini bir araya getirdi. Geometrik hatları ve yumuşak dokulu kaplamasıyla kırmızı vurgular ve siyah bir kasaya sahip olan Predator dizüstü bilgisayarlar her tür zorluğun üstesinden gelmeye hazırlar.

Acer Predator 17 dizüstü oyun bilgisayarı Türkiye'de satışa sunuldu - CihazTV
Acer Predator 17 dizüstü oyun bilgisayarı.

Üstün performans için tüm modeller Intel Core i7-6700HQ işlemciye sahipken, belirli modeller NVIDIA GeForce GTX980 grafiklere, 32GB’a kadar DDR4 belleğe ve 10GB’lık bir filmi 4 saniye içerisinde indirebilen kurumsal seviyede 512GB NVMe PCIe katı hal sürücülerine2 sahiptir. Ayrıca, full USB 3.1 Type-C desteği dosyaların, filmlerin, şarkıların ve fotoğrafların harici depolama cihazları arasında ultra hızlı bir şekilde aktarılabilmelerini sağlar.

Oyunda gecikmeyi önlemek amacıyla, Acer Predator dizüstü bilgisayarlar üst düzey yüksek hızlı transfer için Ethernet ve Wi-Fi bağlantılarının birlikte çalışabilmelerine izin veren Killer DoubleShot Pro özelliğine sahiptir. Killer Ağ Yöneticisi her bağlantının özelliklerini belirler ve hangi uygulamanın hangi bağlantıda çalışacağına karar verir.

Predator 15 dizüstü bilgisayar serisi 15.6 inç Full HD veya 4K (3840×2160) Ultra HD panelli modellere sahiptir. Predator 17 dizüstü bilgisayar ise 17.3 inç Full HD ekranlara sahiptir. Her iki seri de üst düzey oyun görselleri ve gerçekçilik için bir NVIDIA G-SYNC™ monitör dahil olmak üzere üç ekranı destekleyebilir.

Üçlü Fan Tasarımı Serin Tutar

Bilgisayarlarının düşük sıcaklıklarda çalışmasını isteyen üst düzey kullanıcılar için, Predator FrostCore bilgisayar performasını ihtiyaç duyulan performansa yükseltir. Cihazlar, yoğun oyun oturumlarında dizüstü bilgisayarın optik disk sürücü yuvasına takılabilen ve çalışırken değiştirilebilen Acer’a özel bir Cooler Master® fan modülü içermektedir.

Acer Predator 15 dizüstü oyun bilgisayarı Türkiye'de satışa sunuldu - CihazTV
Acer Predator 15 dizüstü oyun bilgisayarı.

Acer’ın toz koruma sistemi Predator DustDefender toz birikimini önlemek, ısı yayılımını geliştirmek ve gürültüyü minimuma indirmek için iki yüksek hızlı ve ters dönüşlü fan kullanır. Fan bıçakları yüksek performans bileşenleri arasında hava akışını iyileştirmek için son derece yüksek hızda çalışan pratik bir toz itme mekanizmasından yararlanır. Tozu önleyerek ve serinlik sağlayarak, Predator DustDefender performansın sürekli olmasını garanti eder, kullanıcı konforunu iyileştirir ve bilgisayarın kullanım ömrünü uzatır.

Son olarak, CoolBoost uygulaması fanların hava akışının özel olarak ayarlanabilmesine izin verir. Turbo Modu seçeneği yoğun kullanımda ekstra destek gerekli olduğunda maksimum fan hızı ve soğutma gücü sağlar.

PredatorSense Oyun Kontrol Paneli

Yeni Acer dizüstü bilgisayarlar ayrıca 15 oyun içi kısayol ve ayarlanabilir aydınlatma kontrolü için makro programlanabilir tuşlar dahil olmak üzere oyun özelliklerinde özelleştirme ve kontrol sağlayan PredatorSense oyun kontrol paneli içermektedir.

Acer Predator 17 dizüstü oyun bilgisayarı Türkiye'de satışa sunuldu - CihazTV
İki notebook modelinde LED aydınlatmalı klavye bulunuyor.

Predator ProZone arkadan aydınlatmalı klavye ayrı ayrı açılabilen veya kısılabilen dört aydınlatma bölgesine bölünmüştür ve programlanabilir bir tuşa sahiptir.

Ayrıca, özel bir fiziksel tuş yanlışlıkla başlatmanın önlenmesi için oyuncuların hem Windows tuşunu hem de touchpad’i hızla kilitleyebilmelerine izin verir.

Predator SoundPound

Acer mükemmel ses özelliklerinin bir kombinasyonu olan SoundPound ile eğlenceyi katlıyor! Predator 17 modelleri 12 watt ses veren dört dahili hoparlör ve iki subwoofer barındıran SoundPound 4.2’ye sahipken, Predator 15 modelleri 6 watt ses veren iki hoparlör ve bir subwoofer barındıran SoundPound 2.1′ sahiptir. Ayrıca, Dolby® Audio™ surround ses sistemi genel ses kalitesini iyileştirirken, her iki bilgisayar da 600 Ohm (600Ω) empedansa kadar stüdyo kalitesindeki kulaklıkları destekler.

Türkiye satış fiyatları

  • Acer Predator Z650 projektör: 1499$
  • Acer Predator Z35 monitör: 1499$’dan başlayan fiyatlara
  • Acer Predator XB1 serisi monitörler: 659$’dan başlayan fiyatlara
  • Acer Predator 15 oyuncu notebook’u: 6999TL
  • Acer Predator 17 oyuncu notebook’u: 8999TL’den başlayan fiyatlara

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.