Akıllı telefona takılabilen drone kamera: ‘AirSelfie’

AirSelfie adlı mini drone, akıllı telefonunuzun arkasında taşıyabileceğiniz kadar küçük. Bu ilginç Kickstarter projesine mutlaka göz atmalısınız.

Günümüzde akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte selfie ya da Türkçe karşılığıyla özçekim bir tutku haline geldi. Herkes en kaliteli ya da en sıradışı özçekimleri yapmak için sosyal ağlarda birbiriyle yarışıyor. Akıllı telefonların ön kameraları ne kadar kaliteli ve ne kadar geniş açılı olurlarsa olsunlar, uzaktan selfie çekmek istediğinizde selfie çubukları bile yetersiz kalabiliyor. Burada devreye mini drone AirSelfie giriyor.

Akıllı telefon kılıfı şeklinde kullanılabilecek kadar küçük bir koruyucu kapla taşınabilen mini drone AirSelfie, her an her yerde eşsiz özçekimler kaydedebilmeniz için üretilecek. Kickstarter‘da bir bağış kampanyasıyla yola çıkan proje, sadece bir gün içerisinde hedeflenen bağışın dört katını toplamayı başardı. 29 gün daha devam edecek olan bağış kampanyasının sonunda bu ilginç mini drone seri üretime geçmiş olacak. Kullanıcılar Kickstarter üzerinden 179€ üzeri bağış yaptıkları takdirde AirSelfie‘den bir adet satın almış olacak.

Eğer bu cihaz sizin de ilginizi çektiyse bu bağlantıdan Kickstarter sayfasına ulaşabilir, hatta projeye bağış yapabilirsiniz. Cihaz hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Haberi görmemizi sağladığı için Temuçin Ünalp’a teşekkürler.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

One thought on “Akıllı telefona takılabilen drone kamera: ‘AirSelfie’

Comments are closed.