Hepsiburada Efsane Cuma kampanyasıyla karşınızda

İndirimli alışveriş yapmak isteyenler için büyük fırsat. Hepsiburada, Black Friday olarak bilinen indirim dönemini Efsane Cuma adıyla sahiplendi.

Hepsiburada, dünyanın pek çok ülkesinde “Black Friday” olarak bilinen, markaların müşterilerine yılın en büyük indirimlerini sunduğu dev kampanya gününü “Efsane Cuma” adı ile sahiplendi. Türkiye’nin en popüler e-ticaret platformu, 24 Kasım Perşembe gecesini 25 Kasım Cuma‘ya bağlayan geceden itibaren iş ortakları ile birlikte hazırladığı efsane kampanyaları müşterilerin beğenisine sunuyor.

hepsiburada-efsane-cuma-indirimleri-firsat

Tüm dünyada tüketicileri online alışverişe yönlendiren ve özel indirimlerle buluşturan Black Friday heyecanı, Efsane Cuma kampanyaları ile Türkiye’de de yaşanacak. “Efsane Cuma” kapsamında cep telefonundan buzdolabına, modadan kişisel bakıma kadar 1 milyondan fazla üründe en iyi fiyatlara ek sepette geçerli %50’ye varan indirimler, sınırlı süre ve sınırlı stoklar ile müşterilere açılacak. Hepsiburada müşterileri bu indirimler sayesinde yılbaşı alışverişlerinden temel ihtiyaçlarına kadar “Efsane Cuma”ya özel fiyatlardan faydalanabilecekler.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here