Altın kaplama Galaxy S7 edge ve S7’nin fiyatı korkunç

Goldgenie, 24 ayar altın kaplama Galaxy S7 edge ve S7’yi normal sürümlerden 3 kat pahalı fiyata satacak

Standart teknoloji ürünlerini elden geçirerek hediyelik lüks cihazlara dönüştüren Goldgenie, Samsung’un amiral gemisi akıllı telefonlarını 24 ayar altınla süsledi. Altın kaplama Galaxy S7 edge ve S7 modelleri, standart versiyonlardan daha fazla pil ömrü sunmuyor. İkilinin uygulama ve oyun performansları da diğer versiyonlara üstünlük sağlamıyor.

altin-kaplama-samsung-galaxy-s7-edge-goldgenie-2

Samsung’un 2016 model üst düzey Android 6.0 Marshmallow akıllı telefonları Galaxy S7 edge ve S7’nin Türkiye lansmanı, dün akşam İstanbul’da gerçekleşti. Yakışıklı tasarımlarıyla beğenimizi kazanan cihazların fiyatlarını da bu etkinlikte öğrenme fırsatı bulduk. S7’nin Türkiye’deki fiyatı 2799 TL’den başlıyor. S7 edge’in fiyatı da 3300 TL düzeyinde. Goldgenie’nin altın kaplama modellerinin fiyatları bu değerleri neredeyse üçe katlıyor.

altin-kaplama-samsung-galaxy-s7-edge-goldgenie-3

Sekiz çekirdekli 64-bit Exynos 8890 mobil işlemciyle donatılan ve 5,1 inç QHD Super AMOLED kapasitif dokunmatik ekrana sahip Goldgenie S7 2297 Sterlin fiyata satılıyor. Cihazın fiyatının Türkiye’deki karşılığı yaklaşık olarak 8628 TL. Bu cihazla aynı işlemciyi içermesine karşın 5,5 inç QHD Super AMOLED ekranla donatılan Goldgenie S7 edge modelinin fiyatıysa 2297 Sterlin. Bu akıllı telefonu yerel para birimimizle satın almak isterseniz 9467 TL ödemeniz gerekecek.

Goldgenie, altın kaplama akıllı telefonları karton ambalajla yollamayacak kadar cömert bir şirket. İki model de el emeğiyle meşe plaklardan üretilen kutuyla muhafaza ediliyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.