AMD Hitman oyun kampanyası 30 Nisan’a kadar sürecek

AMD Hitman oyun kampanyası, üst seviye görsel efekt deneyimini bilgisayara taşımak için 30 Nisan 2016 tarihine kadar katılımcı satış noktalarında sürecek

AMD Gaming Evolved Programı”nın en yeni üyesi olan Hitman, bilgisayar oyuncuları için üst seviye görsel efektleri ve performans optimizasyonlarını beraberinde getiriyor. 16 Şubat’tan itibaren AMD Hitman oyun kampanyası katılımcısı satış noktalarından Radeon R9 390/390X ve FX 6/8 çekirdekli işlemci satın alan kullanıcılar oyunun ücretsiz bir kopyasına hak kazanıyor.

DirectX 12 performans lideri FX işlemcileri, kullanıcılara bir masaüstü bilgisayarda sahip olabilecekleri en yüksek saat hızı değerlerini ve en fazla çekirdeği sunuyor. Radeon R9 390 ve 390X uyumu ve FreeSync teknolojisi gibi yenilikler de göz önüne alındığında FX işlemciler oyuncular için ideal çözüm olarak öne çıkıyor.

Hitman, sadece Radeon grafik yongalarında bulunan eşzamansız hesaplama motorlarını (asynchronous compute engines) kullanarak performanstan ödün vermeden ağır iş yüklerinin altından kalkıyor ve iyileştirilmiş resim kalitesi sağlıyor. Bilgisayar oyuncularının daha önce duymuş olabilecekleri eşzamansız işlemlerin en iyi örneği Hitman’de deneyimlenebilecek. DirectX 12 sayesinde kullanıcılar, DirectX 11 tarafından erişilemeyen GPU ve CPU performansına, halihazırda sahip oldukları donanımdan daha fazla performansa sahip olacak.

hitman-amd-oyun-kampanyasi-2

AMD ve IO Interactive işbirliği, 2012 yılında Avrupa’da en fazla satan oyun olan “Hitman: Absolution” ile başladı. AMD Gaming Evolved Programı; kadrolu oyun geliştiricileri, kaynak kodları ve efektleri ile grafik yongalarının tam gücünden faydalanmaları için geliştiricilere her türlü fırsatı sağlıyor. Hitman AMD ve IO Interactive işbirliği dahilinde 2016’da da bilgisayar odaklı yaklaşım ile oyunculara muhteşem deneyim yaşatacak.

AMD Hitman oyun kampanyası ne zaman bitecek? Oyun anahtarımı ne zamana kadar kullanabilirim?

Stoklar dahilinde 30 Nisan tarihine kadar devam edecek olan kampanyada teslim alınan oyun anahtarları 30 Haziran 2016’ya kadar kullanılabilecek.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.