Apple 299 dolara kitap satacak

Apple hayranı mısınız? Paranızı elektronik cihazlar yerine kitaplara mı harcamak istiyorsunuz? İşte size arayıp da bulamayacağınız bir fırsat.

Apple son günlerde iPhone 7 ve MacBook modelleriyle ön plana çıktı. Hem yeni akıllı telefonları, hem de yeni dizüstü bilgisayarlarıyla geniş bir kitlenin ilgi odağı olan firma bu kez bir kitapla karşınızda. Evet, yanlış duymadınız. Firmanın öne çıkan yeni ürünü, bir elektronik cihaz ya da bir yazılım değil, içerisinde ürün fotoğraflarının bulunduğu bir kitap.

İki farklı boyutla piyasaya çıkacak olan Apple kitapları 10,20″ x 12,75″ boyutlu modelde 199$, 13″ x 16,25″ boyutlu modelde 299$ fiyat etiketine sahip olacak. Teknoloji ve tasarım tutkunları bu kitaplar sayesinde firmanın geçmişten günümüze tüm ürünlerine yüksek kaliteli görsellerle bakabilecek. Kitapların içerisinde yer alan fotoğrafların hepsi Andrew Zuckerman imzasını taşıyacak ve firmanın 20 yıllık tasarım sürecini yansıtacak.

Apple 299 dolara kitap satacak

Ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı şimdilik bilinmeyen bu fotoğraf kitapları, Apple’ın kendi baskısıyla piyasaya sürülecek. Bakalım bu ilginç girişime İnternet aleminin tepkisi ne şekilde olacak.

İlginizi çekebilir: Sony Xperia XZ incelemesi

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.