ASUS, ZenBook UX305’i öğrencilere tavsiye ediyor

Dünya’nın en ince 13,3 inç QHD+ ekranlı dizüstü bilgisayarı ASUS ZenBook UX305, öğrencilerin hayatını kolaylaştıracak.

ASUS, bugün paylaştığı basın bülteniyle ZenBook UX305 modeline dikkat çekti. Bu bilgisayarın özellikle yaz tatili sonrasında öğretim sürecine başlayacak öğrenciler için büyük kolaylık sağlayabileceğini söyleyen ASUS’un paylaştığı bilgiler sizlerle.

Basın Bülteni

Uzun yaz tatili ardından öğrencilerin en büyük yardımcısı dünyanın en ince 13,3 inç QHD+ çözünürlüklü dizüstü bilgisayarı ASUS ZenBook UX305 olacak. Yalnızca 12,3 mm kalınlığında ve 1,2 ağırlığındaki ZenBook UX305, çocuklarının okul dışında da eğitimlerini en iyi şekilde sürdürmelerini isteyen ebeveynlerin ilk sırada gelen tercihleri arasında yer alıyor.

Kolaylıkla taşınabilir olması ve ince gövdesine rağmen yüksek performans sunan donanımları içerisinde barındıran ZenBook UX305, Intel® Core™ M işlemcinin sağladığı güç ve 10 saate varan[1] pil ömrüyle en zorlu uygulamaları rahatlıkla çalıştırıyor. Böylece öğrenciler ödevlerini sıkıntı çekmeden yapmanın rahatlığını yaşıyor. ZenBook UX305 öğrencilere bu rahatlığı sağlamakla kalmıyor aynı zamanda onların kendilerini ödüllendirmesine de imkan veriyor. Öğrencilerin özgürlüğünü kısıtlamadan, aldıkları eğitimden zevk almalarının önünü açan ZenBook UX305 ile oyun oynamak da film izlemek de apayrı bir keyif veriyor.

asus-zenbook-ux-305-cihaztv

4GB RAM (8GB Opsiyonel) ve 256GB SSD ile depolama ve güç dengesini mükemmel bir şekilde kuran cihazın giriş fiyatının yalnızca 2.699 TL (KDV dahil) olması da ayrı bir avantaj. Böylece ebeveynler tatilden yeni çıkan çocuklarını eğitime teşvik için bu hediye ile ödüllendirebilirken aynı zamanda onları, teknolojinin odak noktasına her geçen gün daha fazla oturduğu geleceğe sağlam bir zemin üzerinde hazırlamış oluyor.

Ebeveynler ayrıca kullanıcılara şu ana kadar hiç yaşamadıkları bir tablet deneyimi yaşatan ASUS ZenPad ile kendilerini de ödüllendirebileceği gibi şarj sıkıntısını tarihe gömen ASUS ZenPower taşınabilir şarj cihazı ile de işte veya dışarda olsun akıllı telefonlarının şarjının bitmesinin önüne geçebiliyor. ASUS’un teknolojileri ile donatılmış bir aile hiçbir kısıtlama ve engelleme olmaksızın 7/24 birbirleri ile iletişim içerisinde kalmanın verdiği huzuru ve güveni yaşıyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.