ASUS’tan oyunculara ücretsiz DOOM fırsatı

ASUS’un seçili gaming anakart ve gaming monitörlerini alanlar, FPS tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği DOOM oyununa ücretsiz sahip olacak.

ASUS’tan yapılan açıklamayla birlikte tüm ASUS Z170, X99, H170, B150, C232, Z97, B85 Serisi gaming anakartlar* veya ASUS PG , MG,  VG,  VX Serisi gaming monitörler satın alanlar, ürünle birlikte 60 avro değerindeki DOOM® oyununa ücretsiz sahip olacak. 9 Mayıs – 11 Temmuz arasında seçili gaming anakart veya gaming monitör alan kullanıcılar, etkinlik mikro sayfasına kayıt olup (www.asus.com/event/2016/rog/DOOM) ücretsiz DOOM oyun indirme kodunu alabilecek. Oyunu çevrimiçi olarak Steam® üzerinden alabilir ve 21 Temmuz 2016 günü dahil olmak üzere bu tarihe kadar kullanabilirsiniz.

id Software® tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks® tarafından dağıtılan DOOM, bir oyun tarzını belirleyen ve bugüne kadar yapılmış en ilham verici oyunlardan biridir. Oyunun bu en son sürümü modern bir nişancı deneyimi sunacak. Fütüristik ve ikonik silahlardan oluşan bir cephanelik ile oyuncular, ister Cehennem’in derinliklerinde iblislere karşı, isterlerse de çeşitli çoklu oyunculu modlarda arkadaşlarına karşı yoğun bir birincil şahıs savaş deneyimine atılacaklar. DOOM, 13 Mayıs 2016 tarihinde piyasada olacak.

ASUS gaming monitör ve anakartlar

ASUS-ROG-STRIX-anakart-x99-cihaztv

ASUS, son 10 yıldır arka arkaya dünyanın en çok satan ve lider anakart markasıdır. ASUS aynı zamanda dünyanın bir numaralı gaming monitör markasıdır. PG, MG, VG ve VX Serisi gaming monitörler, hızlı tepki süreleri ve akıcı, canlı görselleriyle günümüzün hızlı oyunlarını en iyi şekilde deneyimlemenizi sağlıyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.