Beko BKS 5534 A toz torbasız elektrikli süpürge satışa sunuldu

Beko BKS 5534 A toz torbasız elektrikli süpürge satışa sunuldu. Fiyatı ve özellikleri Cihaz.TV'de

Beko BKS 5534 A Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, PerformCyclone teknolojisi ve A sınıfı enerji verimiyle her zeminde yüksek performans ve enerji tasarrufu sunuyor

Beko’nun yeni toz torbasız elektrikli süpürgesi BKS 5534 A, evlerin tozunu PerformCyclone teknolojisi ile alıyor. PerformCyclone teknolojisi, tozların filtreyi tıkamasını engelliyor ve sürekli yüksek performans sağlıyor.

AAA temizlik performansına sahip Beko toz torbasız elektrikli süpürge, A sınıfı enerji veriminin yanı sıra A sınıfı sert zemin toz toplama performansı ve A sınıfı toz tutma performansına sahip.

BKS 5534 A Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, çift HEPA filtreleme özelliği ve HEPA 13 filtresi sayesinde emdiği tozların %99,9’unu içinde hapsedip, dışarı temiz hava veriyor.

Beko BKS 5534 A toz torbasız elektrikli süpürge satışa sunuldu. Fiyatı ve özellikleri Cihaz.TV'de

74 dBA ses seviyesi ile oldukça sessiz çalışan Beko süpürge, 2,5 L toz haznesi, ışıklı toz dolum göstergesi, metal teleskobik uzatma borusu ile de dikkat çekiyor. 7 metre uzunluğunda kablosu bulunan ürünün hem sert zemin hem de halı için ayrı fırçaları mevcut.

Toz torbasız elektrikli süpürgenin Ekim ayında değişim kampanyası ile indirimli fiyatı 899 TL yerine 499 TL olarak ilan edildi.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here