Çakma Apple Watch, orijinalinden daha fazla özellik sunuyor

Çakma Apple Watch NO.1 D3, gerçeğinden daha fazla özelliği yalnızca 20 dolar fiyatla sunuyor

Akıllı saatler, teknoloji tutkunlarının yeni gözdelerinden biri haline geldi. En yeni iPhone‘u satın alan pek çok kişi, Apple Watch‘ı da alışveriş sepetine ekliyor. Samsung Gear S ve ASUS ZenWatch gibi ürünler de, Android platformunu tercih edenlerin sevdikleri cihazlar arasında.

20-dolarlik-cakma-apple-watch-3

Çinlilerin bu denli hareketli bir teknoloji alanından uzak durmaları beklenemezdi. Çinli akıllı saat markası NO.1, Apple Watch ve ASUS ZenWatch çizgilerini bir araya getirdi. NO.1 D3 adı verilen akıllı saatin kasası ve kayışları Apple Watch’a benziyor. Cihazın ön yüzü, ASUS ZenWatch’ı andırıyor.

NO.1 D3’ün tasarımı orijinal olmasa da teknik özellikleri Apple Watch sahiplerini kıskandıracak kadar zengin. Cihazın kalbinde, MediaTek MTK6261 mobil çipset yer alıyor. MTK6261 çipset, micro SIM kullanılmasını sağlıyor ve 16 GB‘a kadar microSD destekliyor. Yani bu cihazı hiçbir akıllı telefona bağlamadan kullanmak mümkün.

20-dolarlik-cakma-apple-watch-2

NO.1 D3, 0,3 megapiksel selfie kamerası, termometre, optik nabız ölçer ve adım sayar gibi özellikler sunuyor. Sosyal bildirimleri titreşimle haber veren akıllı saat, 1,22 inç IPS dokunmatik ekranla ve kasasının yanındaki düğmelerle dönetiliyor.

Çakma Apple Watch, 5 renkte üretildi ve 20 dolar fiyatla satışa sunuluyor. Siyah, beyaz, mavi, yeşil ve pembe renklere sahip NO.1 D3’ü şimdilik Türkiye’de göremeyeceğiz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.