Casper VIA M1 fiyatı, teknik özellikleri

Casper, yeni üst seviye akıllı telefonu Casper VIA M1 modelini teknoloji sevenlerin beğenisine sundu.

Casper, yeni akıllı telefonu Casper VIA M1‘i Türkiye’de piyasaya sürdü. 3GB RAM‘e ve 8 çekirdek işlemciye sahip olan cihaz, çoklu görevler dahil tüm işlemlerde takıntısız performans vaat ediyor. Telefon 16 ve 32 GB depolama alanı seçenekleriyle fotoğraf, video ve oyun depolamayı sevenlere göz kırpıyor.

Casper VIA M1, 5 adet Largan lens ile zenginleştirilmiş 13 megapiksel arka kamera, 5 megapiksel flaşlı ön kamerası ve Blu-ray filtreleriyle yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolar sunuyor. Profesyonel çekim fonksiyonlarının yanı sıra kullanıcısının ihtiyacına uygun manuel kamera modunu da üzerinde barındıran ürün, otomatik odaklama, geliştirilmiş gece, panorama, spor çekim özellikleriyle dikkat çekiyor.

Casper VIA M1

Metal kenarlar ile tasarlanmış olan Casper VIA M1, 2.5D kavisli ekrana ve yumuşaklık hissi uyandıran tasarıma sahip. Siyah ve beyaz renklerde üretilen telefonda 5.2 inç büyüklüğünde, 1920 x 1080 IPS Full HD ekran bulunuyor. Telefonun ekranı Corning Gorilla Glass 3 camla hem yüksek dayanıklılık, hem de hassas kullanım tecrübesi sunuyor.

2900mAH güçlü bataryayla uzun kullanım süresi vaat eden yeni Casper Android cep, 145 gr ağırlığı ile kolayca taşınabiliyor. Telefon ayrıca 4G uyumu sayesinde güncel bağlantı teknolojilerine ayak uydurmanızı sağlıyor.

Casper VIA M1, 32 GB seçeneği için KDV dahil 1.399 TL, 16 GB seçeneği için KDV dahil 1.299 TL satış fiyatlarıyla piyasaya sürüldü.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.