Cosa 29 Şubat’a özel büyük indirimini duyurdu

Nuvia’nın piyasaya sürdüğü Cosa Akıllı Kombi Kiti dört yılda bir gelen 29 Şubat’a özel düzenlenen kampanya dahilinde 249 TL’ye satışa sunulacak.

Türkiye’de akıllı ev konseptinin öncülerinden Nuvia’nın geçtiğimiz yıl kullanıcıyla buluşturduğu Cosa Akıllı Kombi Kiti,  gelecek kışa şimdiden hazırlık yapmak isteyenlerin yüzünü güldürecek yeni bir kampanyaya imza attı.  Şu an 349 TL’ye satışa sunulan Türkiye’nin ilk yeni nesil akıllı kablosuz oda termostatı Cosa Akıllı Kombi Kiti’ne 29 Şubat’ta sadece 249 TL’ye sahip olunabilecek. www.cosa.com.tr web sitesi üzerinden yalnızca bir gün sürecek olan bu indirimi kaçırmayanlar, Cosa’nın benzersiz özellikleriyle, önümüzdeki kışı çok daha uygun fiyata, konfor içinde geçirebilecek.

Cosa’yla faturalarda %30’a varan tasarruf sağlanacak, cepler rahatlayacak

Yaklaşan soğuk kış günlerinde, giderek artacak doğalgaz faturaları artık kabus olmaktan çıkıyor. Yeni nesil akıllı kablosuz oda termostatı Cosa Akıllı Kombi Kiti kullanıcıları “Kombiyi dışarı çıkarken ya da uyurken kapatmalı mı, kısmalı mı?” derdinden kurtarmakla kalmıyor, doğru kullanımla tasarruf edilmesini sağlıyor. İyi bir kullanımla doğalgaz tüketiminde ve faturalarda %30’lara varan yüksek bir oranda tasarruf sağlayan Cosa; sadece bir yıl içerisinde satın alma parasını amorti etmiş oluyor.

Cosa Akıllı Kombi Kiti

Yüzde yüz yerli

Türkiye’nin ilk enerji temalı teknokenti olan İstanbul Teknik Üniversitesi Enerji Teknokenti’nde bir yılı aşkın bir ar-ge süreci sonucu geliştirilen Cosa tamamen yerli bir ürün olma özelliğiyle dikkat çekiyor.

Cepten kontrol

Cosa’nın, akıllı özellikleri sayesinde tüm ayarlarınızı cep telefonunuz üzerinden dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden yapabiliriniz. Böylece Cosa kullanıcılarının hep sıcak bir eve gelmesini, ve kombimi açık unuttum gibi dertlerden de kurtulmalarını sağlar.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.