Hometech e-Box Mini PC tablet bilgisayarın özellikleri duyuruldu

Hometech e-Box Mini PC, tablet ve masaüstü bilgisayar özelliklerini bir arada sunuyor

Dünyanın önde gelen video oyun, konsol ve aksesuar firmalarının Türkiye’deki temsilcisi Aral’ın teknoloji markası Hometech, çok fonksiyonlu tablet bilgisayarı e-Box Mini PC ile yeni bir dönem başlatıyor.

Eğitim, iş, eğlence gibi alanlarda kullanılabilen e-Box Mini PC ile tablet,e masaüstü bilgisayar deneyimi bir arada sunuluyor. Okullardaki eğitim içeriklerini zenginleştirme, ofislerde toplantı odalarında ya da evde eğlence amaçlı kullanılabilen Hometeche-Box Mini PC, standart bir bilgisayarın yaklaşık 20’de biri kadar güç tüketimi ile tasarruf sağlıyor.

hometech-e-box-mini-pc-windows-10-tablet-teknik-ozellikler-2

Hometech e-Box Mini PC, 7 inçlik dokunmatik ekranı, 4 çekirdekli Intel Atom işlemcisi ve 2 GB RAM ile dikkat çekerken,32 GB dahili kapasitesinin yanı sıra microsd hafıza kart desteğiyle 64 gb a kadar artırılabildiği gibi 4 adet usb 2.0 girişi vasıtasıyla 2 TB a kadar harici hard disk bağlantısını desteklemesiyle de tüm kullanım ihtiyaçlarını karşılıyor.

Windows 10 işletim sistemi sayesinde standart bir bilgisayarın bütün özelliklerine sahip olan e-Box Mini PC, kablosuz bağlantı, Ethernet ve Bluetooth gibi fonksiyonları kullanıcılarına sunarak işyeri ya da evde kullanım kolaylığı sağlıyor.

Hometech e-Box Mini PC Teknik Özellikler

  • İşlemci: Dört çekirdekli Intel Atom Z3735F
  • Ekran: 7 inç dokunmatik 1280x800px IPS
  • Bellek: 2 GB DDR3
  • İşletim sistemi: Windows 10
  • Depolama: 32 GB dahili eMMC, 64 GB’a kadar MicroSD ve 2 TB’a kadar harici sabit disk
  • Giriş/çıkış arayüzü: 4 adet USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x microSD, 1 x 3,5 mm kulaklık girişi, ethernet
  • Kablosuz bağlantı: Wi-Fi, Bluetooth 4.0

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.