Dark StoreX E30 HDD kutusu incelemesi (Video)

Bu videomuzda, sabit disklerinizi kolayca takıp çıkarmanızı, taşınabilir şekilde kullanabilmenizi sağlayan Dark StoreX E30 HDD kutusunu inceledik.

Kullanım ihtiyaçlarınız doğrultusunda sabit diskinizi kolayca takıp çıkarabilmek ve USB bağlantısı aracılığıyla taşınabilir hale getirmek istiyorsanız bir sabit disk kutusuna ihtiyacınız var demektir. SATA disklerinizi USB 3.0 hızında, kasanıza bağlı kalmadan kullanmanızı sağlayan sağlayan yeni nesil sabit disk kutuları, yüksek performanslı depolama ve yedekleme için büyük kolaylık sağlıyor. Eğer sizin de böyle bir teknolojiye terfi etmeye niyetiniz varsa Dark StoreX E30 ile tanışmalısınız.

Dark StoreX E30

Bu incelememizde detaylarına değineceğimiz Dark StoreX E30, şık alüminyum tasarımı, USB 3.0 çıkışı, saniyede 5 gigabit’e varan yüksek performansı ve tak-çalıştır kullanım yapısıyla öne çıkıyor. Daha fazla bilgi, inceleme videomuzda sizleri bekliyor.

Herkese iyi seyirler dileriz. Cihaz hakkındaki sorularınızı bize sayfanın altındaki yorum kısmından iletebilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.