Dell Inspiron 13 7000 serisi 2’si 1 arada Türkiye’de satışa sunuldu

Dell Inspiron 13 7000 serisi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar, şekil değiştiren gövdesinde 6. nesil Intel Core işlemci barındırıyor

Dell Inspiron 13 7000 serisi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar modelleri Türkiye’deki kullanıcılarla buluştu. 360 derece dönebilen ekranıyla birçok farklı kullanım seçeneği sunan şık dizüstü bilgisayar, 13,3 inç ekranıyla ideal taşıma ve kullanım imkanı veriyor. Windows 10 deneyimini en iyi performansla sunan Inspiron 13 7000 serisi, gücünü 6. nesil Intel Core işlemciden alıyor.

Uzun süreli pil ömrü, hızlı tepkime süresi, gelişmiş performans sunan 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar, 6 saate kadar çalışma fırsatı sunuyor. Kolaylıkla dizüstü bilgisayar ve tablet arasında geçiş yapan cihaz, dahili stylus kalemiyle kullanıcıların, kolaylıkla notlar almasını, fotoğraflar üzerinde oynamasın olanak tanıyarak tüm yaratıcı çalışmalara ilham veriyor.

Dell Inspiron 13 7000 ikisi bir arada bilgisayar serisi Türkiye'de satışa sunuldu.

Üzerinde bulunan USB 3.0 yuvası ve SD kart okuyucusuyla kolay bağlantı imkanı tanıyan Inspiron 13 7000 serisi, HDMI çıkışı sayesinde çokça yaygınlaşan HDMI kablo bağlantılarıyla TV ya da geniş ekranlı monitör bağlantısını kolaylaştırıyor.

Çok yönlü kullanım alışkanlıklarına göre tasarlandı

Hayatın her anında kullanıcıların yanında yer alan Dell dizüstü bilgisayar ailesi, kısa süreli ısınmalarda 65 C dereceye kadar dayanabiliyor. Güçlü yapısıyla 20 bin kez dizüstü modundan tablete geçiş de yapsa başarıyla çalışmaya devam bilgisayar, 10 milyon kez klavye tuşlarına basılsa dahi hatasız kullanıma olanak veriyor.

dell-inspiron-13-7000-ikisi-bir-arada-dizustu-bilgisayar-ve-tablet

Dell Türkiye Kategori ve Marka Müdürü Ufuk Tosun, “Tüm dünyada olduğu gibi 2’si bir arada cihazların Türkiye’de de 2016 yılında büyük ilgi göreceğini tahmin ediyoruz. Sınıfının en dayanıklı, üstün performans sunan ve tasarımıyla göz alıcı ürünlerini bünyesinde barındıran Inspiron 7000 serisi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar, tüketicilerin hem iş hem de eğlence için kolaylıkla kullanabilmesine olanak tanıyor. Windows 10 deneyimini en üst seviyeye çıkararak kullanıcıların performans ve kullanım kolaylığını bir arada yakalamalarını hedefliyoruz” dedi.

Inspiron 13 7000 serisi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar 2099 TL’den başlayan fiyatlarla temin edilebiliyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.

One thought on “Dell Inspiron 13 7000 serisi 2’si 1 arada Türkiye’de satışa sunuldu

  1. Bu ürünü hiçbir sitede bulamadım şuan satışta mı olduğu mağaza veya siteyi biliyorsanız beni bilgilendirir misiniz

Comments are closed.