Dell Inspiron 5558 dizüstü bilgisayar Türkiye’de satışa sunuldu

Dell Inspiron 5558 dizüstü bilgisayar serisi, birçok işlemci ve bellek seçeneği ile Türkiye’deki teknoloji marketlerde satışa sunuldu

Dell, kullanıcıların günlük olarak ihtiyaç duyduğu tüm işlevleri yerine getirecek Dell Inspiron 5558 dizüstü bilgisayar ailesinin Türkiye’de satışa sunulduğunu duyurdu. Intel’in işlemci seçenekleriyle çok geniş yelpazede tüketicilerle buluşan Inspiron 5000 serisi dizüstü bilgisayarlar, günümüzün artan günlük kullanım ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı.

dell inspiron 5558 dizustu bilgisayar teknik ozellikleri fiyati (2)

İnternette gezinmek, detaylı metinlerin oluşturulması, videoların düzenlenmesi ya da web üzerinden sohbet edilmesi gibi işleri en iyi performansla sunan 5000 serisi, 15,6” ekranıyla raflardaki yerini aldı.

dell inspiron 5558 dizustu bilgisayar teknik ozellikleri fiyati (3)

Sunduğu yüksek çözünürlüklü ekranlarıyla öne çıkan Inspiron 5558’in FHD 1080p çözünürlüklü ekranı, True Color teknolojisiyle farklı renk düzenlerine uyum sağlıyor. Siyah ve gümüş renk seçenekleriyle Türkiye’deki kullanıcılarla buluşan Dell Inspiron 5558, 1299 TL’den başlayan fiyatlarla raflardaki yerini aldı.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.