Düşük Sistem Gereksinimli En İyi FPS Oyunları

Düşük Sistem Gereksinimli En İyi FPS Oyunları

Düşük sistem gereksinimli en iyi FPS oyunları bu listemizde sizlerle. Bilgisayarınızın özellikleri çok düşük olsa bile bu oyunları oynayabileceğinize eminiz.

Düşük sistem gereksinimli en iyi FPS oyunları hangileri dersiniz? Bu sorunun cevabını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu listemizde sizlere sunacağımız düşük sistemli FPS oyunları biraz eskimiş gibi görünüyor olsalar da oynanış keyfinden hiçbir şey kaybetmediler. Paylaşacağımız FPS oyunlarının arasında oyun dünyasına damga vurmuş, incelemelerden tam not almış birçok yapım bulacaksınız. Bunun dışında multiplayer oynanışta halen aktif sunuculara sahip bazı oyunları da listeye eklemeyi unutmadık.

İlginizi çekebilir: Düşük Sistem Gereksinimli En İyi Yarış Oyunları

Tavsiye ettiğimiz oyunların RAM ihtiyacı en fazla 1,5 GB seviyesinde. Özetle bu oyunların birçoğunu son derece güçsüz bir dizüstü bilgisayarla bile keyifle oynayabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan oyunları listelemeye başlayalım.

Counter-Strike 1.6

Düşük Sistem Gereksinimli En İyi FPS Oyunları Counter-Strike 1.6 Minimum Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci: 500 Mhz

Ekran Kartı: 16MB

RAM: 96 MB

Depolama Alanı: 4 GB

Oyunların devamı ilerleyen sayfalarda ->

11 YORUMLAR

 1. ya bu kadar boş beleş cahilce konu ancak böyle açılırdı. saydığınız oyunlarda oyuncumu var artık.o oyunları xp de kullanıyorduk şimdiki işletim sistemlerine kurmak bi dert oynamak imkansız zaten.

 2. Gençler bazıları demiş yok çok eski mesela benim pcnin sistemi 2gb ram 128mb ekran kartı amd x2 64 4600+ bu kadar bi sistemim var 128mb ekran kartı dediğime bakmayın zula da 10 fps anca o da açarsa ama yani eski olabilir meslea ben hala wolfteam oynuyorum çünkü sistemim yetmiyo ve şuan ddr2 2gb ram tanesi 60 tl 2 tane alsam 120 tl 2gb ddr3 ekran kartı 450tl yani bunları alıp taksam belki pubg lite kaldırır ama işte para yok o yuzden herkes pc alamıyo ve yeni oyunları oynayamıyo…

 3. Buarada bitanede ben oyun ekleyeyim (Radiation İsland) Sistem gerekesinimi şu;
  Radiation Island Sistem Gereksinimleri
  Gereksinim Seviyesi: Düşük

  İşletim Sistemi: Windows XP SP1 +

  İşletim Sistemi Mimarisi: 32 / 64 Bit

  İşlemci: 1.5 GHz

  Bellek: 1 GB+

  Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8 , ATI X1600 , Intel HD 3000

  Disk Alanı: 2 GB+

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here