En İyi Küçük Ekranlı Akıllı Telefonlar (Video)

En İyi Küçük Ekranlı Akıllı Telefonlar videomuz sizlerle. Bu telefonların her biri tek elle kullanılabilecek tasarıma sahip.

En iyi küçük ekranlı akıllı telefonlar listemizi Cihaz.TV’de ilk paylaştığımız dönemde piyasada 4 inç ekranlı mini mini cihazlar vardı. Artık bu kadar küçük akıllı telefonlar zor bulunuyor ama halen birçok kişinin bu konuda arayışta olduğunu gördüğümüz için tavsiye listemizi güncelledik. Bu videomuzda paylaşacağımız akıllı telefonların ekran boyutları ve gövde boyutları günümüz standartlarına göre epey küçük. Bu sayede tüm bu cihazları küçük ekranlı akıllı telefonlar kategorisinde değerlendirebilir, tek elinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: 2500-3000 TL En İyi Laptop Tavsiyeleri

Listedeki birkaç telefonun ekran boyutu büyük gibi görünüyor olabilir ama gözünüz aldanmasın. Ekran/gövde oranlarının yüksek olmasından kaynaklanan bu göz yanılması telefonun büyük olduğu anlamına gelmiyor. Tavsiye ettiğimiz tüm bu akıllı telefonlar tek elle rahatça kullanılabiliyor. Telefonları fiyata göre artan şekilde sıralamaya başlıyoruz. Eklememizi istediğiniz başka cihazlar varsa lütfen yorum atarak fikrinizi bizimle paylaşın. Videomuzu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler.