En yeni Android oyunları 08.01.2016

En yeni Android oyunları bu listede bir araya geliyor

2016 yılının ilk Android oyunları tavsiye listemizde, birbirinden taze 10 yapım sizleri bekliyor. Savaş simülasyonu, yarış, platform, dövüş ve bulmaca türlerinden hoşlanıyorsanız, seçtiğimiz Android oyunları tam size göre.

Battle of Warplanes

Battle of Warplanes Android oyun tavsiyeleri Ocak 2016

Rusların savaş simülasyonu yapımlarındaki başarısı, Android oyunları için de geçerli. Battle of Warplanes, Rus yapımı en başarılı mobil savaş simülasyonları arasında.  Bu oyunu savaş jetlerine ilgi duyan Android kullanıcılarına şiddetle tavsiye ediyoruz. Gelişmiş grafiklerine rağmen cihazda 100 MB’dan az yer kaplayan yapımdaki uçaklar gelişmiş parçalarla yükseltiliyor.

Candy Crush Jelly Saga

Candy Crush Jelly Saga Android oyunları tavsiye listesi

Geçtiğimiz yıl eğlence devi Activision şirketinin bünyesine katılan mobil oyun stüdyosu King, Candy Crush şekerleme serisini yeni bir oyunla genişletti. Titrek Jöle Kraliçesi’ne meydan okuduğumuz yapım toplamda 120 bölüm içeriyor.

Cut the Rope: Magic

cut-the-rope-magic-android-oyun-tavsiyeleri-08-01-2016

Dünyaca ünlü Cut the Rope serisinin en yeni oyunu, sihir diyarının bulmacalarını çözmemizi sağlayacak. Sevimli yaratığımız Om Nom, Cut The Rope: Magic sürümünde şekil değiştirmeyi öğreniyor. Om Nom’un öğrendiği 5 sihirli şekil, tehlikeli engellerin aşılması için gerekiyor.

Gods of Rome

gods-of-rome-android-oyun-tavsiyeleri-08-01-2016

Gameloft’un yeni oyunlarından Gods of Rome, barışı sağlamak için savaşmamızı şart koşuyor. Antik çağın tanrılarını efsanevi mekanlarda dövdüğümüz oyun, gelişmiş grafiklerle ve hızlı tepki vermeyi gerektiren dövüş mekanikleriyle takdirimizi kazandı.

Loop Drive 2

loop-drive-2-android-oyun-tavsiyeleri-08-01-2016

Reflekslerinize güveniyorsanız, şansınızı Loop Drive 2’de deneyin. Halka şeklindeki pistte ilerlerken trafikle karşılaşacaksınız. Engellere çarpmamak için hızlanmayı veya yavaşlamayı tercih etmeniz gerecek. Loop drive 2, yalnızca iki tuşla oynanıyor ve bu yüzden basit bir serüvenmiş gibi görünüyor. Fakat görünüşe aldanmayın. Zamanlamanın çok önem taşıdığı bu oyun kısa sürede saç baş yolduracak kadar zorlaşıyor.

Impossible Journey

impossible-journey-android-oyun-tavsiyeleri-08-01-2016

Platform oyunlarından hoşlanıyorsanız ve sinirleriniz çelik gibi sağlamsa, Impossible Journey’in engellerinde ölmekten zevk alacaksınız. Bu oyuna Mario serisinin steroid ile kas yapmış hali diyebiliriz. Oyunun tehlikeli engellerini bir bir aşarken, sıçrama yeteneğinizi geliştiren sihirli botlarla karşılaşacaksınız ve jet pack ile uçacaksınız.

Scrubby Dubby Saga

scrubby-dubby-saga-android-oyun-tavsiyeleri-08-01-2016

Candy Crush yapımcısı King’de oyun fikri tükenmiyor. Scrubby Dubby Saga’da görevimiz, kaynağı bilinmeyen bir köpükle istila edilmiş Sabun diyarını durulamak. Sabunları kaydırın ve renklerine göre eşleştirin.

Shift

shift-android-oyun-tavsiyeleri-08-01-2016

Bulmaca türündeki en yeni Android oyunları arasında yer alan Shift, toplamda 600’den fazla görev içeren 20 tapınaktan oluşuyor. Tapınakları ele geçirmek için seviye seviye ilerlerken önünüze çıkan engelleri aşmanız gerekiyor. Doğru stratejiyi kurarsanız, engelleri avantaja dönüştürmeniz mümkün.

The Walls

the-walls-android-oyun-tavsiyeleri-08-01-2016

The Walls, iki duvar arasında seken topumuzu doğru anda zıplatarak ilerlemeye çalıştığımız bir oyun. Topunuzu sektirirken zamanlamayı tutturamazsanız aşağıya düşüyor. Dolayısıyla bölüme yeniden başlamak zorunda kalıyorsunuz. Kısa sürede bağımlılık yapan The Walls, ücretsiz yükleniyor fakat mikro ödemeyle sunulan özelliklere de sahip.

Traffic Rider: Multiplayer

traffic-rider-multiplayer-android-oyun-tavsiyeleri-08-01-2016

Gerçek zamanlı çoklu oyunculu yarış tecrübesi sunan Traffic Rider: Multiplayer, farklı hava koşullarıyla ve değişken kamera açılarıyla iddialı. 10 motosiklet tercihi, 10 sürücü modeli içeren oyun, 4 farklı haritada 3D yarış tecrübesi vaat ediyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.