Huawei ve Swarovski, Huawei Watch için işbirliği yaptı

2015 yılında sektöre sunulan ve adından sıkça söz ettirmeyi başaran Huawei Watch, Swarovski’nin ışıltılı dokunuşuyla baştan yaratıldı.

Huawei’nin giyilebilir teknolojiler kategorisinde ses getiren ürünü Huawei Watch’ın, Swarovski işbirliği ile üretilen Jewel and Elegant versiyonu, CES 2016 Tüketici Elektroniği Fuarı’nda kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Her Yönüyle Güzel

Huawei Watch geçtiğimiz yıl, -Klasik, Aktif ve Seçkin- model seçenekleriyle tanıtılmıştı. Bu yıl ise Huawei, Jewel ve Elegant modellerinden oluşan iki göz alıcı seçenekle, teknoloji tutkunu kadınların dikkatini çekmeye hazırlanıyor. Her biri 1,5 mm’lik 68 adet Swarovski Zirconia ile kaplı, kırmızı altın kasası ile yeni Huawei Watch Jewel, akıllı saat pazarındaki tüm ürünlerden çok daha ışıltılı bir görünüme sahip.

huawei-watch-swarovski-cihaztv-3

Daha sade bir tasarım tercih edenlerin seçimi olabilecek Elegant modeli ise kırmızı altın rengi kasa üzerindeki pürüzlü yüzey dokusu ile ilgi çekici bir görünüme sahip. Yeni Huawei Watch serisi, inci beyazı ve safir mavisi İtalyan deri kayışlarıyla, şıklık ve kalite algısını pekiştiriyor. Huawei Watch Jewel ve Elegant modelleri, orijinal sürümde yer alan, önceden yüklü 40 ayrı saat arayüzüne ek olarak 10 farklı feminen saat arayüzüne de sahip olacak.

Moda ve teknolojinin buluşma noktası: Huawei Watch

Sınıfının en gelişmiş özelliklerine sahip Huawei Watch, Jewel ve Elegant modelleri, İsviçreli saat tasarımcılarından ilham alınarak tasarlandı. 44 mm dairesel yüzeyi, çizilmez safir kristal ile kaplı olan ürün, soğuk dövülmüş paslanmaz çelik ve kırmızı altın kaplaması ile de oldukça dayanıklı.

Android Wear ile sunulan ve hem Android hem iOS uyumlu olan Huawei Watch, arama, mesaj, anlık bildirimler ve e-posta bildirimlerini anında görmenizi sağlıyor. Aynı zamanda Bluetooth bağlantısıyla kablosuz kulaklık kullanımına olanak tanıyan Huawei Watch’la, bu sayede çevrimdışı müzik dosyalarını da oynatabilmek mümkün. Navigasyon ve müzik kontrolü için sesli yönlendirme özelliği olan Huawei Watch, alanının en akılcı seçeneklerinden biri olarak öne çıkıyor. Kalp atışlarını ölçen hassas bir sensöre de sahip olan Watch’ın, 6 eksenli hareket sensörü ise yürüme, koşma ve dağ tırmanışı gibi aktiviteleri takip edebiliyor.

huawei-watch-swarovski-cihaztv-2

Huawei Watch’ın standart modelleri; Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Arjantin, Avustralya, Brezilya, Kanada, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hong Kong, İtalya, Japonya, Norveç, Filipinler, Rusya, Singapur, Güney Kore, İspanya, İsviçre ve Birleşik Arap Emirlikleri dâhil olmak üzere, 20 farklı ülkede satışa sunuldu. Huawei Watch Elegant ve Jewel modelleri de 2016 yılının Mart ayında aynı ülkelerde satışa sunulacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.